Write us

DEMAND

Lanškroun

SEPOS store network

Address:

Lázeňská 120
563 01 Lanškroun

Parkování: u prodejny

Nejbližší zastávky:
Beseda - spoj č. 700860
Maniny - spoj č. 700860

Opening hours:

Mo: 8:00 - 17:00
Tu: 8:00 - 17:00
We: 8:00 - 17:00
Th: 8:00 - 17:00
Fr: 8:00 - 17:00
   
In case of need there is no problem to set an appointment outside opening hours.

Virtuální prohlídka

On your visit to enjoy:

Mgr. Zdeněk Lukes, shopkeeper    
Blanka Zámečníková    

Our retail store in the city of Lanškroun was opened in 2007 and its staff consists of two employees that aims to provide you complete services of high quality. Since autumn of 2010 the retail store is located in Lázeňská street and in april of 2012 its interior was modernized. We supply doors (with various kinds of opening) and a wide range of fitting for interior and entrance doors. Except a wide range of Masonite door models we are focused on delivery of fireproof door frames, glassed fireproof doors and inspection doors. We also supply doors produced by the Czech manufacturers as…

Our retail store in the city of Lanškroun was opened in 2007 and its staff consists of two employees that aims to provide you complete services of high quality. Since autumn of 2010 the retail store is located in Lázeňská street and in april of 2012 its interior was modernized. We supply doors (with various kinds of opening) and a wide range of fitting for interior and entrance doors. Except a wide range of Masonite door models we are focused on delivery of fireproof door frames, glassed fireproof doors and inspection doors. We also supply doors produced by the Czech manufacturers as Sapeli Jihlava, Carman-Doors Ostrava and Tredo Bílá Třemešná.

View full description


  
How do I get there?
 

Contact your sales: Lanškroun

 
(Data marked * are mandatory)

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spols r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozicia dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.
POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

×