Write us

DEMAND

Jihlava

SEPOS store network

Address:

Chlumova 8
586 01
Jihlava

Parkování:
podél ul. Chlumova
parkoviště Billa, třída Legionářů

Nejbližší zastávky:
Chlumova - spoj č. A, E, F
Fritzova - spoj č. 41

Opening hours:

Mo: 7:00 - 17:00
Tu: 7:00 - 17:00
We: 7:00 - 17:00
Th: 7:00 - 17:00
Fr: 7:00 - 17:00
Sa: 8:00 - 11:30


In case of need there is no problem to set an appointment outside opening hours.

Virtuální prohlídka

On your visit to enjoy:

Veronika Šťastná, shopkeeper 724 036 794  
Jana Pěkná 607 028 538  

Our retail store in Jihlava can be found in the street bellow the supermarket Billa. Interior of this store was reconstructed in the summer of 2012. So newly modernized interior provides more space for exposed products and for our customers. We supply a large assortment of doors and door frames from Masonite and other leading producers. We also provide various services as delivery mediation of door fitting from various manufacturers, expert advices, price offer and door adjustment or mounting.  Our top priority is customer satisfaction.

Our retail store in Jihlava can be found in the street bellow the supermarket Billa. Interior of this store was reconstructed in the summer of 2012. So newly modernized interior provides more space for exposed products and for our customers. We supply a large assortment of doors and door frames from Masonite and other leading producers. We also provide various services as delivery mediation of door fitting from various manufacturers, expert advices, price offer and door adjustment or mounting. Our top priority is customer satisfaction.

View full description


  
How do I get there?
 

Contact your sales: Jihlava

 
(Data marked * are mandatory)

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spols r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozicia dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.
POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

×