Write us

DEMAND

Hradec Králové 2

SEPOS store network

Address:

Vančurovo náměstí 309/11
500 02
Hradec Králové

Parkování:
u prodejny

Nejbližší zastávky:
Průmyslová - spoj č. 10
Kydlinovská - spoj č. 10

Opening hours:

Mo: 8:00 - 18:00
Tu: 8:00 - 18:00
We: 8:00 - 18:00
Th: 8:00 - 18:00
Fr: 8:00 - 18:00
Sa: 8:00 - 12:00

Goods delivery: Mo - Fr

In case of need there is no problem to set an appointment outside opening hours.

Virtuální prohlídka

Gallery

On your visit to enjoy:

Veronika Šťastná, the shopkeeper  724 036 794  
Michalea Šrámková  727 840 255  

In october 2015 we are going to open a new shoroom in Hradec Králové with location at higly frequented Vančurovo náměstí. Pleasant and quite airy premises will serve for your comfortable searching for the right products (doors, door frames, doof fitting etc.). We are happy that opening of this showroom in Hradec Králové pose a next step in case of our customer service quality. Quality facilities and proffesional approach of our staf is going to make you fell good during your shopping activities. If you are going to visit this showroom, you can use the parking places reserved…

In october 2015 we are going to open a new shoroom in Hradec Králové with location at higly frequented Vančurovo náměstí. Pleasant and quite airy premises will serve for your comfortable searching for the right products (doors, door frames, doof fitting etc.). We are happy that opening of this showroom in Hradec Králové pose a next step in case of our customer service quality. Quality facilities and proffesional approach of our staf is going to make you fell good during your shopping activities.
If you are going to visit this showroom, you can use the parking places reserved especially for our customers.

View full description


  
How do I get there?
 

Contact your sales: Hradec Králové 2

 
(Data marked * are mandatory)

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spols r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozicia dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.
POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

×