Napište nám

POPTÁVKA

UDÁLOSTI / AKTUALITY


U vstupu přivítá majitele pampelišková

Naše vchodové dveře můžete mít v jakékoli barvě na přání! A tak když si architekti v pořadu České chaty snů vzpomněli na žlutou, měli žlutou. Konkrétně RAL 1012, díky které se jim v rámci realizace v Kytíně podařilo sladit vchodové dveře s okenicemi i s rámy oken či proskleného portálu.

Diona do chalupy v Nejdku

Proměna z Krušnohoří po pořad České chaty snů udělala majitelům radost. Architektům se povedlo splnit jejich přání o rekonstrukci i "trefit" se do vkusu. Jakožto partner pořadu jsme přispěli novými dveřními komplety.

Chaty snů s kolekcí Rustik

Pokud jste byli zvědaví, jaké dveře Sepos se objeví v dalším díle pořadu České chaty snů, máme pro vás takové malé odhalení. Do chatařského interiéru tvůrci zvolili dveře Rustik Diona. Proč? Sledujte v pátek 21. 4. ve 22 hodin na TV Prima.

Architekti mění české chaty

Zveme vás ke sledování nového pořadu, který ve vysílání nahrazuje Jak se staví sen. Opět půjde o bydlení, design a rekonstrukce, tentokrát ale chat a chalup, pro Čechy tak typická víkendová útočiště. Podívejte se jak se tvoří České chaty snů, Sepos jako partner pořadu byl u toho. Každý pátek ve 22 hodin na TV Prima.

Poslední přání

Pan Jaromír se realizace svého snu nedožil, ale designéři se drželi jeho představ o industriálním, ale přesto útulném bydlení s výraznými černými prvky. A do tohoto konceptu krásné zapadají naše dveře SLIM. Více o proměně se dočtete v článku.

Když přírodní barvy doplní černá

Moderní vzdušný interiér s přírodními motivy, tak přesně takový stvořily designérky Jarka a Hanka pro paní Janu. Profilované bílé lakované dveře EBC z řady Quatro ozvláštnilo černé kování. Stejně jako další černé detaily napříč místnostmi zvýraznilo jinak decentní barevnost. Podrobnosti z proměny v článku.

SLIM všude, kam se podíváš

Mladá vdova Vendula, starý dům ve špatném stavu a designéři Andrea a Marek - takové byly hlavní role 7. dílu pořadu Jak se staví sen. Svůj nemalý part zde odehrály i naše dveře SLIM. Více o letošní nejnákladnější rekonstrukci se dozvíte v článku.

Dřevomodrobílá variace

Úkol zněl jasně - modrá a dřevodekor! Takové přání měla maminka Lenka, co se týká barevnosti interiéru, hlavně žádná černá. A přání se mají plnit. Stejně jako sen o jednotné podlaze, po které se bude dát pohodlně jezdit vozíkem, na který je upoutaná malá Verunka. Jak se s úkolem popasovali designéři pořadu Jak se staví sen? Čtěte dál.

Čarování s pokoji v malém bytě

Jak v malém bytě 2+kk vytvořit pokoje pro dceru, syna, spací kout pro maminku, kuchyň, chodbu, ... ? Nesnadný úkol, s kterým si poradili designéři pořadu Jak se staví sen. Nová dispozice bytu spolu s našimi dveřmi zajistila rodině soukromí, které jí tolik chybělo!

Něžná proměna

Jemné přírodní barvy, zajímavá tapeta napříč interiérem i sladěný profilovaný nábytek se stejně členěnými dveřmi, taková byla lednová proměna malého domku pro maminku s dvěma dcerami pod taktovkou týmu pořadu Jak se staví sen.

×