Napište nám

POPTÁVKA

Protipožární dveře

Protipožární dveře jsou dveře se speciální konstrukcí, která zabraňuje rychlému šíření plamenů, kouře a tepla. Tento druh dveří je primárně určen pro oddělení požárních úseků, kde to vyžaduje zákon. Lze je použít i jako ekonomickou alternativu vstupních dveří do bytu. Musíte však počítat s o něco nižší odolností vůči násilnému vniknutí, než mají bezpečnostní dveře třídy RC2 a RC3, jež jsou také požárně odolné. Protipožární dveře však nejsou vhodné pro oddělení interiéru a venkovních prostor.

Naše dveře vyhovují požární odolnosti do 30 minut a lze je montovat do kovové zárubně nebo protipožární obložkové zárubně. Protiopožární a interiérové dveře dodáváme ve stejných dekorech, můžete je bez obav kombinovat v rámci stejného interiéru. Dveře lze dodat ve dvoudekorovém provedení například pro jejich sladění jako vstupních dveří nejen směrem do bytu, ale také do chodby.

Náš tipPraktickým pomocníkem při výběru je filtr v levé části stránky, který umožňuje filtrování dle vlastnosti dveří i podle povrchové úpravy. 

Protipožární dveře - ceny jsou uvedeny bez DPH.

 
×