Napište nám

POPTÁVKA

Poslední přání

Emočně jednou z nejnáročnějších proměn se stal letošní desátý díl pořadu Jak se staví sen. Designéři se museli vyrovnat se situací, kdy jeden z partnerů, pro které sen stavěli, během realizace zemřel. Nejenže se snažili splnit jeho poslední přání o krásném bezbariérové bydlení, které již sám nezvládl dokončit, ale zároveň museli být oporou jeho ženě paní Libušce. Designéři Zuzana a Viktor byli velmi empatičtí a během rekonstrukce se drželi představ pana Jaromíra jak o dispozičním uspořádání, tak o designu. Měl rád industriální styl, černé doplňky, ale i útulno. A přesně takový byl výsledek.

 
dveře SLIM

 

Základní koncept prostoru se opírá o bílý nábytek doplněný dřevodekorem v teplém odstínu, celým prostorem se prolínají černé detaily. Černé niky, podnože u stolu, konferenční stolek, kuchyňská deska, rámečky obrazů, zrcadlo  i věšák. Útulno do interiéru vnáší dřevěné prvky i výrazná žlutá sedačka. Ryze industriální styl je zvolen v koupelně a chodbě, kde dominují dveře řady SLIM v černém matném laku (RAL 9005). Rámové dveře s horizontálním členěním výplní z connex pískovaného bezpečnostního skla jsou instalované v obložkové zárubni vertikal. Do koupelny designéři zvolili dveře SLIM posuvné do pouzdra pro ušetření místa v prostoru. Ty se dají i uzamykat pomocí mušle s WC kličkou. Kombinace posuvných a otočných dveří zde působí svěžím dojmem.

Tmavé jsou i vchodové dveře ALMA z exotické dřeviny meranti (lakované RAL 8022) s pískovaným sklem a bezpečnostním kováním Rostex.

Sepos … dveře k vašim příběhům.

 
jak se staví sen dveře SLIM 01 jak se staví sen dveře SLIM 01 jak se staví sen dveře SLIM 01
jak se staví sen dveře SLIM 01 jak se staví sen dveře SLIM 01 jak se staví sen dveře SLIM 01
jak se staví sen dveře SLIM 01 jak se staví sen dveře SLIM 01 jak se staví sen dveře SLIM 01
jak se staví sen ALMA jak se staví sen SLIM 01

    zpět na stránku Inspirace z pořadu Jak se staví sen

 

×