Napište nám

POPTÁVKA

Diona do chalupy v Nejdku

Rekonstrukce chaty v Krušných horách je za námi.

Realizační tým pořadu České chaty snů má za sebou další proměnu. Chata z tohoto dílu byla postavená na kamenných základech původní hospody. Její majitel si stěžoval na nevyhovující dispoziční řešení, absenci koupelny i nemožnost propojení s venkovní terasou. 

Architekti proto částečně zrušili dělící příčku mezi kuchyní a obývacím pokojem, tím otevřeli hlavní obytný prostor tak, aby vyhovoval i případnému setkávání větší společnosti. Vybudovali novou koupelnu i vnější schodiště, díky kterému se nyní majitelé dostanou snadno na terasu i z ústřední místnosti. Nový "kabátek" získaly i obě ložnice.

Sepos jako partner pořadu věnoval několik dveřních kompletů interiérových dveří. Architekti si vybrali z kolekce dveří Rustik model Diona v dekoru ořech rima, které doplnili černým dveřním kováním. Díky výraznému profilovaní zapadají dveře Rustik do chalupářského stylu. Majitelé ocení i jejich užitné vlastnosti - PVC fólie se vyznačuje vysokou odolností proti mechanickému poškození, stálobarevností a zároveň i snadnou údržbou.  

jak se staví sen dveře SLIM 01 jak se staví sen dveře SLIM 01

Uvažujete také o rekonstrukci svého letního "sídla," ale zatím nevíte, jaké dveře se pro tento účel hodí? V zorientování v problematice pomůže článek Čím se při výběru dveří do chalupy řídit.

????  Prodejny Sepos

×