Napište nám

POPTÁVKA

Služby SEPOS

Smyslem naší práce není jen prodat dveře ... 
... je jím spokojený zákazník. A proto k našemu širokému sortimentu poskytujeme kompletní profesionální servis. Nabízíme komplexní služby na míru každému projektu s důrazem na individuální přístup k jednotlivým zakázkám. Ať už jste investor, architekt, stavební firma či konečný zákazník, každému z Vás máme, co nabídnout. Za 30 let působení na trhu jsme získali mnoho zkušeností, díky kterým pro Vás umíme nalézt to nejlepší designové i technické řešení.

1. Přijďte se poradit

Neváhejte se na nás obrátit, pokud potřebujete pomoci s výběrem.  Každý zákazník je pro nás stejně důležitý a ke každému přistupujeme individuálně. Naši odborníci z řad obchodních referentů, technický poradců, ale i montážníků, jsou připraveni zodpovědět vaše otázky, jak ty technického rázu, tak i designového zaměření. Zakládáme si nejen na jejich odborné profesionalitě, ale i ochotě, preciznosti, spolehlivosti a prozákaznicky orientovaném přístupu, tak abyste se na ně mohli kdykoliv s důvěrou obrátit. 


Sledujeme aktuální trendy a inovace, a proto jste s námi vždy o krok napřed.  

sepos kliky

Kontaktujte nás telefonicky, napište na naši emailovou adresu, nebo nás navštivte na kterékoliv z našich prodejen, a ptejte se. Rádi vás vyslechneme, zodpovíme vaše dotazy a nabídneme řešení.

2. Prodej výrobků ve vlastní síti poboček 

Potřebujete se podívat, jak vám dveře budou ladit k nové podlaze, zkusit zda vám klika "padne" do ruky, nebo vymyslet originální řešení pro váš interiér? Jsme tu pro vás! Abychom byli v co nejužším kontaktu se zákazníky máme síť prodejen napříč celou republikou. Zároveň našim zákazníkům slouží i příruční sklady u našich poboček k operativnímu řešení jednotlivých zakázek.

prodejna

3.  Zaměření nechte na nás

Doporučujeme vám, aby zaměření provedl proškolený pracovník přímo u vás na místě budoucí instalace dveří. Jen tak máte záruku, že máme k dispozici všechny důležité údaje pro výrobu vašich vysněných dveří. 

4. Cenová kalkulace 

Na základě vaší poptávky vám zpracujeme zcela nezávaznou cenovou nabídku. Neváhejte nás proto oslovit i s netradičními požadavky. Zahoďte obavy i u produktů, které jsou pouze na cenovou nabídku, celá kalkulace je zdarma a vy nic neriskujete. Maximálně to, že vás příjemně překvapíme naší cenou.

5. Výroba a doba dodání  

Za kvalitu ručíme! Dohlížíme na poctivou výrobu našich produktů. Důkladně vybíráme prověřené dodavatele, jak materiálů a polotovarů, tak dalšího sortimentu z naší nabídky. Vyrábíme i atypické dveře či zárubně, společně nalezneme řešení i pro nevšední interiéry, tak abychom uspokojili i ty nejnáročnější klienty.

Na potvrzení své objednávky máte vždy uvedený termín dodání, tak abyste věděli, kdy dveře od nás čekat. Chvátáte? I tak máme řešení! Ty nejoblíbenější výrobky držíme skladem, a proto u vás mohou být během dalšího týdne. 

7. Doprava

Pokud si dveře nemůžete vyzvednout, přivezeme je až k vám. Součástí realizace zakázky, tak může být doprava až na místo. Při dodání zboží s montáží je doprava na místo samozřejmostí.

8. Montáž 

Na správné fungování dveřního křídla má jednoznačně vliv i korektní instalace celého kompletu do stavebního otvoru. Díky pravidelnému proškolování naši vlastních i partnerských certifikovaných montážníků, ale i jejich dlouhodobé praxi, můžeme zaručit kvalitní provedení práce. Montáž pochopitelně zajišťujeme ve všech regionech. 

montaz sepos montáž montaz sepos

9. Servis 

Nejen, že na veškeré naše dodávané produkty poskytujeme standardní záruční dobu danou zákonem, v případě jakéhokoliv problému je Vám k dispozici náš servis k řešení nejrůznějších požadavků. 

Nekupujte "jen" dveře, zvolte kompletní řešení pro váš interiér.

A proč právě naše služby? Protože nás dveře a zárubně jednoduše baví ...

×