Napište nám

POPTÁVKA

Služby SEPOS

K našemu sortimentu poskytujeme kompletní profesionální služby, které zahrnují poradenství, zaměření, dopravu a certifikovanou montáž. Naším cílem je poskytnout kvalitní zboží a služby bez ohledu na rozsah zakázky. Veškeré zakázky řešíme individuálně a na míru každému projektu.

Poradenství
Potřebujete poradit s výběrem? Zeptejte se nás! Zakládáme si na odborné profesionalitě, ochotě, preciznosti a spolehlivosti našich obchodních zástupců, technických a odborných poradců a montážníků, kteří jsou připraveni zodpovědět veškeré technické i designové otázky. Na trhu působíme více než 20 let, máme tudíž bohaté zkušenosti a dokážeme tak doporučit nejvhodnější produkty.

Individuální přístup
V případě potřeby je možné domluvit schůzku i mimo běžnou pracovní dobu.

Zaměření
V rámci realizace provedeme zaměření přímo na místě.

Cenová nabídka/kalkulace
Na základě Vaší poptávky vypracujeme zdarma cenovou nabídku/kalkulaci.

Prodej
Díky dlouhodobé spolupráci s předními výrobci nabízíme širokou sortimentní nabídku za ceny výrobce. U nás si tak vyberete zboží od různých výrobců a vždy máte garanci dobré ceny. Díky vlastní síti regionálních poboček rozmístěných napříč republikou jsme v blízkém kontaktu se zákazníky. Výhodou poboček jsou také příruční sklady, které umožňují operativně řešit zakázky.

Doprava
V rámci samotné realizace zakázky zajistíme také dopravu.

Montáž
Disponujeme týmem vlastních i partnerských certifikovaných montážníků. Díky pravidelnému proškolování montážních pracovníků a dlouhodobé praxi můžeme zaručit kvalitní provedení prací. Partnerské montážní týmy působí ve všech regionech.

Servis
V případě jakéhokoliv problému jsme Vám k dispozici. Na všechny námi dodávané produkty poskytujeme standardní záruční dobu danou zákonem.

×