Napište nám

POPTÁVKA

Průvodce výběrem posuvných dveří

Jednoduchý průvodce vám poradí, jak postupovat při výběru posuvných dveří na našich stránkách. 

1)      rozhodněte se pro posuvný systém (na zeď, do pouzdra)

Posuvný systém na zeď - varianta, kdy se dveře pohybují v garnýži podél zdi a pro jejich otevření postačí prostor na jedné z přilehlých stěn. Ve srovnání s dveřmi otočnými tak šetří místo, což oceníte především v malých interiérech. Snad největší výhodou tohoto systému je snadná instalace, neboť nevyžaduje žádné speciální úpravy stavebního otvoru. Dají se tedy umístit prakticky do každého interiéru. Posuvný systém do pouzdra – varianta, která vyžaduje stavební úpravy. Jedná se o nejdokonalejší řešení úspory místa, kdy se dveře v otevřeném stavu schovají do předem zazděného stavebního pouzdra. Prvním krokem v případě pořízování posuvných dveří do pouzdra je tedy výběr vhodného stavebního pouzdra. Více informací o stavebních pouzdrech a základní typy najdete zde.
2)      vyberte si konkrétní model dveřního křídla
v oddělení INTERIÉROVÉ DVEŘE 
 

3)      vyberte si povrchovou úpravu,
charakterisitiku povrchových úprav najdete zde.

4)     vyberte si dekor (a v případě prosklené varianty také sklo)


5)     komplet posuvných dveří tvoří také speciální obložková zárubeň,
cena se odvíjí od zvolené varianty povrchu

6)      vyberte si kování pro posuvné dveře, 
tzv. misku, která je do dveří zapuštěna a při otevírání nepřekáží. Základní nabídku najdete u konkrétního typu posuvného systému.
TIP: Posuvné dveře mohou být uzamykatelné. Také zde je možné vybírat ze zámku dózického, vložkového nebo WC. 

7)     pošlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku,
zpracujeme vám cenovou nabídku
TIP: Pro dotaz můžete využít náš jednoduchý formulář, který se zobrazí po kliknutí na tlačítko „NAPIŠTE NÁM“ v pravém horním rohu. Pokud máte zájem o cenovou nabídku, můžete nám vaši nezávaznou poptávku zaslat také prostřednictvím tlačítka „VLOŽIT DO POPTÁVKY“, které najdete na detailu produktu v oddělení INTERIÉROVÉ DVEŘE u konkrétního modelu dveřního křídla. Do pole "poznámka" uveďte, o jaký typ posuvného systému se jedná, případně můžete uvést další bližší informace.×