Napište nám

POPTÁVKA

POSUVNÉ DVEŘE DO POUZDRA

JAK POSUVNÝ SYSTÉM FUNGUJE? 
 • Dveře se v otevřeném stavu schovají do zazděného pouzdra, a díky tomu můžete využít i prostor u stěny v těsné blízkosti dveří.
PROČ ZVOLIT POSUVNÝ SYSTÉM DO POUZDRA?
 • Moderní systém posuvných dveří do pouzdra nabízí účelné i estetické řešení interiéru. 
 • Představuje elegantní způsob, jak oddělit místnosti a zároveň ušetřit cenný prostor, což oceníte především v malých interiérech. 
 • Využití si najdou také v prostorných interiérech, kde představují zajímavé a důmyslné řešení, jak opticky odlehčit  a efektivně propojit prostory.

 • nejdokonalejší řešení úspory místa
 • elegantní moderní vzhled
 • neomezený výběr dekorů a modelů dveřních křídel
 • kvalitní a precizní provedení
 • bezproblémový chod
 • praktické doplňky


Cena od: 4.570  bez DPH / KOMPLET 

Komplet obsahuje: dveře a  zárubeň s úpravou pro posuv, kování (zámek a misky).


Cena kompletu posuvných dveří DO POUZDRA se skládá:

1. Cena dveří dle výběru zákazníka     od 950 Kč
     Příplatek za úpravu dveří     od 500 Kč
2. Cena zárubně dle výběru zákazníka      od 1790 Kč
     Příplatek za úpravu zárubně     od 840 Kč
3. Cena kování (miska, zámek) dle výběru zákazníka     od 490 Kč
     Cena celkem za komplet     od 4570 Kč
       
4. Stavební pouzdro    dle ceníku výrobce
 1. Cena posuvných dveří odpovídá ceně otočných dveří viz. kategorie Interiérové dveře.
  a) pro jednokřídlé dveře + 500 Kč
  b) pro dvoukřídlé dveře se + 1.000 Kč
 2. Cena zárubně odpovídá ceně zvolené obložkové zárubně viz. kategorie Zárubně a systémy                                 
  a) obložková zárubeň od 1.790 Kč
  b) obložková zárubeň Vertikal od 2.590 Kč
  + příplatek za úpravu zárubně 840 Kč
 3. Základní nabídka kování k posuvným dveřím:
  a) Misky oválné (povrch: chrom mat) 490 Kč/pár
  b) Misky hranaté (povrch: chrom mat) 490 Kč/pár
  c) Zámek SET (včetně misek) 1.190 Kč/pár
 4. Příplatek za stavební pouzdro (cena dle ceníku výrobce)
Povrch a dekory shodné s obložkovými zárubněmi. Ceny jsou uvedeny bez DPH. Změny cen vyhrazeny.
Jednokřídlé Dvoukřídlé
60, 70, 80,90,100,110 125,145,165,185
Termín dodání: 6 - 7 týdnů

 

JAKÉ JSOU ZÁKLADNÍ TYPY STAVEBNÍCH POUZDER?
¨
Standard Komfort Unibox Parallel
Jednoduché pouzdro pro dveře jednokřídlé Sestava dvou stavebních pouzder navzájem spojených horní vodící lištou. Synchronní pojezd je v ceně pouzdra Typ dvojtého pouzdra, do kterého se za sebe schovají dvoje jednokřídlé dveře sousedních místností. Typ stavebního pouzdra pro dvoukřídlé dveře zasouvací za sebe. 
Termín dodání: 6 - 7 týdnů

Fotogalerie realizací:


Z JAKÝCH KONSTRUKČNÍCH PRVKŮ SE SKLÁDÁ?

Zárubně - precizní provedení
Zárubně pro posuvné dveře do pouzdra plní především funkci designovou. Obkládají stavební otvor a v horní části kryjí kolejnici posuvného systému, do které je zavěšeno dveřní křídlo.  Jsou dodávány se stejnou povrchovou úpravou a ve stejném dekoru jako dveřní křídlo (případně dle přání zákazníka). Z konstrukčního hlediska tvoří zárubeň tyto díly: svislé dělené ostění (případně dorazový díl), dělené ostění nadpraží a sady záklopů. U symetrických zárubní (kdy je kolejnice v ose stěny) se nerozlišuje pravá a levá orientace dveří (pro jednokřídlou i dvoukřídlou variantu). U asymetrických zárubní (kdy kolejnice není v ose stěny) je nutné určit pravou/levou orientaci a osazení kolejnice vůči hraně stavebního otvoru. U asymetrických zárubní je třeba určit směr otvírání. U symetrických zárubní není třeba označovat směr otevírání (ostění lze otočit).

 • Dorazový díl a svislé dělené ostění. Součástí zárubně je svislé dělené ostění. Nastřelené lišty dorazového dílu vytvoří v ostění kapsu pro zasunutí dveří. Součástí zárubně pro jednokřídlé dveře je navíc dorazový díl, zárubeň pro dvoukřídlou variantu neobsahuje dorazový díl, ale 2 kusy svislého děleného ostění.
 • Dělené ostění nadpraží a záklopy. Dělené ostění nadpraží plní především funkci designovou a kryje konstrukci stavebního pouzdra. Prostor mezi ostěním a zdí uzavírají sady záklopů, které umožňují nastavitelnost zárubně pro tloušťku zdi v parametrech dle jednotlivých rozměrů.

 
Dveřní křídlo - neomezené možnosti dekorů a modelů
Posuvné dveřní křídlo se vyrábí v bezfalcovém provedení. Navíc má ve spodní části vyfrézovanou drážku, do které zapadne vodící trn připevněný v podlaze. Vodící trn zajišťuje přímočarý pohyb dveřního křídla (je součástí stavebního pouzdra).


JAKÉ FUNKČNÍ DOPLŇKY DOKOUPIT?

 • Miska. Miska je úchytka, která nahrazuje klasickou dveřní kliku. Miska je do dveří zapuštěna a při otevírání nepřekáží.


  Příklady standardně dodávané misky:

 • miska hranatá
  miska oválná

   

 • Zámek. Zámek u posuvných dveří funguje na principu háku, který se po uzamčení otočí a zaklesne do protiplechu. Také zde je možné vybírat ze zámku dozického, vložkového nebo WC.
 • Čelní úchyt. Čelní úchyt v hraně dveří, tvz. prstýnek, je umístěn na hraně dveřního křídla a slouží k ovládání dveřního křídla při jeho úplném zasunutí. Čelní úchyt (prstýnek): 120 Kč/ dveřní křídlo.
 • Kartáčky se umísťují se na obě plochy posuvného dveřního křídla. V zavřené poloze vyplňují mezeru mezi dveřním křídlem a zárubní a zajišťují lepší zvukovou i tepelnou izolaci a zamezují víření prachu. Kartáček je v ceně zárubně.
 
Pokud si chcete pořídit posuvné dveře do již hotového interiéru, je pro vás ideálním řešením varianta posuvných dveří, které se pohybují v garnýži podél zdi. Více informací o těchto produktech najdete v oddělení POSUVNÉ DVEŘE.
×