Napište nám

POPTÁVKA

O nás

logo

KDO JSME

Jsme česká rodinná firma, specialista na dveře a zárubně. Na trhu působíme již od roku 1991.

JAK ŠEL ČAS

Historie SEPOSU se začala psát v březnu 1991, kdy jsme se zabývali výrobou kruhových přířezů. Na ní později navázala další činnost, která souvisela s formátováním dřevotřískových desek. Z těch se později přešlo na dveřní pláště a v roce 1996 jsme odstartovali spolupráci s výrobci dveří – s dveřmi jsme začali obchodovat naplno. 

Od roku 2008 vyrábíme obložkové zárubně a svou produkcí, která v současné době čítá více než 12 tisíc zárubní měsíčně, se řadíme mezi nejvýznamnější výrobce v ČR. Naše technologické výrobní vybavení se neustále inovuje. A nejen to, každý rok jsme vám i blíž - naše síť prodejen se neustále rozrůstá a vylepšuje. 

JAK JSME VYROSTLI

Během uplynulých 30 let jsme se stali předním prodejcem dveří a zárubní, který provozuje dvacet dva vlastních prodejních míst v ČR a od roku 2018 i jedno na Slovensku. Náš tým je více než 250členný a jsme dlouhodobě finančně zdravou společností s ryze českým kapitálem.

CO DĚLÁME

Jsme specialistou na dveře a zárubně. Máme bohaté zkušenosti, naše sebedůvěra stojí na silném stabilním zázemí a zkušenostech z tisíce náročných projektů. Jsme připraveni poskytnout vám maximum odborných informací a rad a společně najít to nejlepší designové i technické řešení.


Zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem. Ať jste investor, developer, architekt, projektant, stavební firma, řemeslník nebo konečný uživatel, každému z vás máme co nabídnout.


U nás získáte naše vlastní výrobky i výrobky dalších českých a evropských dodavatelů. A nejen to, vyřešíme i atypické dispozice vašeho interiéru, vyrobíme dveře a zárubně jiných než standardních rozměrů, vše na míru vašim potřebám. Samozřejmostí je kompletní profesionální servis.

CO DALŠÍHO O NÁS:

Chcete vědět více? Třeba koho jsme podpořili a kdo nás ocenil? Přejděte do rozcestníku na další články o nás.

Nahlédněte pod pokličku SEPOSu    
×