Napište nám

POPTÁVKA

O nás

KDO JSME

Jsme česká rodinná firma, specialista na dveře a zárubně. Na trhu působíme již od roku 1991.

JAK ŠEL ČAS
Historii SEPOSU jsme začali psát v březnu 1991, kdy jsme se zabývali výrobou kruhových přířezů. Na tuto výrobu později navázala další činnost, která souvisela s formátováním dřevotřískových desek. Z těch se později přešlo na dveřní pláště a v roce 1996 jsme odstartovali spolupráci s výrobci dveří – s dveřmi jsme začali obchodovat naplno. 
Od roku 2008 vyrábíme obložkové zárubně a svou produkcí, která v současné době čítá více než 12 tisíc zárubní měsíčně, se řadíme mezi nejvýznamnější výrobce v ČR. Naše technologické výrobní vybavení se neustále inovuje. Každý rok jsme vám blíž - naše síť prodejen se každoročně rozrůstá a zkvalitňuje. 

JAK JSME VYROSTLI
Za 25+ let jsme vyrostli v předního prodejce dveří a zárubní, který provozuje dvacet jedna vlastních prodejních míst v ČR. Náš tým je více než 200-členný a jsme dlouhodobě finančně zdravou společností s ryze českým kapitálem.

Jsme specialistou na dveře a zárubně. Máme bohaté zkušenosti, naše sebedůvěra stojí na silném stabilním zázemí a zkušenostech z tisíce náročných projektů. Jsme připraveni poskytnout vám maximum odborných informací a rad a společně najít to nejlepší designové i technické řešení.

Nahlédněte pod pokličku SEPOSU    

CO DĚLÁME
Zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem. Ať jste investor, developer, architekt, projektant, stavební firma, řemeslník nebo konečný uživatel, každému z vás máme co nabídnout. 

U nás získáte naše vlastní výrobky i výrobky dalších českých a evropských dodavatelů. A nejen to, vyřešíme i atypické dispozice vašeho interiéru, vyrobíme dveře a zárubně jiných než standardních rozměrů, vše na míru vašim potřebám. Samozřejmostí je kompletní profesionální servis.

 

     

CO DALŠÍHO O NÁS:

DOBRÉ DŮVODY PROČ SEPOS

KDO NÁS OCENIL

HLEDÁČKEM FOTOAPARÁTU

KOHO PODPORUJEME

 

 

 


 

 

×