Napište nám

POPTÁVKA

Operátor ve výrobě dveří a zárubní - SEPOS Jihlava (HPP)

Dynamicky se vyvíjíme a nabízíme Vám dlouhodobé pracovní uplatnění na centrále ve výrobním závodu SEPOS v Jihlavě.

co vás čeká

  • práce ve výrobě dveří a zárubní - na výrobní lince nebo v truhlářské dílně

co byste měli mít?

  • smysl pro detail
  • chuť pracovat
  • zodpovědnost

Výhodou bude, pokud budete mít

  • praktické zkušenosti, ale absolventa si rádi zaškolíme =)
  • výuční list jako truhlář nebo strojař

jsme připraveni vám Nabídnout

  • zaměstnání se zázemím stabilní české rodinné společnosti na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce s možným nástupem ihned po absolvování vstupní lékařské prohlídky nebo dle dohody
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • intenzivní zaškolení a další vzdělávání
  • dvousměnný provoz - 37,5 hodin týdně zajišťovaný v pracovní dny Po-Pá (ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00 hod), volné víkendy a svátky
  • moderní pracovní prostředí, kvalitní strojní vybavení a vstřícné kolegy
  • k 15. dni v měsíci Vám na Váš účet připíšeme zajímavou mzdu dle Vašeho výkonu v úkole
  • množství firemních benefitů