Napište nám

POPTÁVKA

Obsluha CNC, výroba dveří a zárubní - SEPOS Jihlava (HPP)

Dynamicky se vyvíjíme a nabízíme Vám dlouhodobé pracovní uplatnění na našem pracovišti v Jihlavě, Rantířovská 100 - centrální pobočka SEPOS, z důvodu rozšiřování týmu.

Jste precizní a náročný ve všem co děláte?

Potřebujete vidět smysluplný výsledek své práce?

Potom se těšíme právě na Vás.

co vás čeká

  • obsluha moderního dřevoobráběcího CNC stroje

co byste měli mít

  • manuální zručnost
  • dobrou fyzickou zdatnost
  • chuť pracovat

Výhodnou bude, pokud budete mít
  • strojní vzdělání
  • zkušenosti s dřevoobráběcími stroji vítány, ale absolventa si rádi zaškolíme

jsme připraveni vám nabídnout

  • zaměstnání se zázemím stabilní české rodinné společnosti na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce s možným nástupem ihned po absolvování vstupní lékařské prohlídky nebo dle dohody
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • intenzivní zaškolení a další vzdělávání
  • dvousměnný provoz 37,5h týdně zajišťovaný v pracovní dny Po-Pá (ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00), volné víkendy a svátky
  • moderní pracovní prostředí, kvalitní strojní vybavení a vstřícné kolegy
  • k 15. dni v měsíci Vám na Váš účet připíšeme zajímavou mzdu dle Vašeho výkonu v úkole
  • množství firemních benefitů

Ukažte nám Vaše kvality a my Vám dáme prostor k jejich realizaci i dalšímu rozvoji!