Napište nám

POPTÁVKA

Administrativní pracovník SEPOS Tábor

Dynamicky se vyvíjíme a nabízíme VÁM dlouhodobé pracovní uplatnění na pracovišti v Táboře, ulice Kpt. Jaroše 380 - firemní prodejně a vzorkovně SEPOS z důvodu rozšiřování týmu.

Máte chuť něčeho dosáhnout a pozitivní přístup nejen k práci, ale i k životu?

Jste precizní a náročný ve všem co děláte?

Potřebujete vidět smysluplný výsledek své práce?

Potom se těšíme právě na Vás.

co vás čeká

  • přivítáte se zákazníkem, přeberete od něj jeho přání
  • předvedete zákazníkovi naše obchodované produkty na vzorkovně na prodejně a doladíte s ním jeho požadavky (termín a místo dodání, doprava, montáž, způsob platby, ...)
  • po odsouhlasení nabídky zákazníkem a jejím objednání převracíte obchodní případ na dodání, vystavujete zálohovou fakturu
  • po dodání zboží, případně skončení montáží vyfakturujete zakázku zákazníkovi

co byste měli mít?

  • maturita - upřednostníme zkušenosti z obdobné pozice pro rychlejší adaptaci
  • spolehlivost a důslednot
  • odolnost vůči stresu
  • výborné komunikační schopnosti
  • časová flexibilita
  • schopnost orientace v technické dokumentaci
  • týmový hráč
  • trestní bezúhonnost doloženou aktuálním výpisem z trestního rejstříku (budete nás reprezentovat u zákazníka a mít hmotnou odpovědnost za pokladnu)

Výhodou bude, pokud budete mít

  • minimální vzdělání - ÚSO (vyučení s maturitou)
  • práce s PC - Windows
  • práce s PC - textový editor (Word)
  • práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Ekonomika - fakturace

jsme připraveni vám Nabídnout

  • zaměstnání se zázemím stabilní společnosti na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
  • intenzivní zaškolení, profesní růst a další vzdělávání
  • jednosměnný provoz 40 hodin týdně (otevírací doba prodejny je Po a St 7:30-17:00, Út, Čt a Pá 7:30-16:00, v So 8:00 - 11:00, sobotní směna 1x za 3 týdny
  • velmi pěkné pracovní prostředí a vstřícné kolegy
  • hrubá mzda v rozsahu 25 000 - 30 000 Kč.
Ukažte nám Vaše kvality a my Vám dáme prostor k jejich realizaci i dalšímu rozvoji!

FIREMNÍ BENEFITY

  • zvláštní prémie
  • rekreace ve firemním zařízení
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zaměstnanecké půjčky
  • výrobky a služby se slevou
  • notebook
  • stravenkový paušál

Zaujalo vás toto místo? Odpovězte nám na kariera@sepos.cz, nebo pomocí kontaktního formuláře

Máte zájem o tuto pozici?

Osobní údaje
Průvodní dopis, komentář

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spol. s r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.

POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná!