Napište nám

POPTÁVKA

Značka SEPOS mezi letošními SUPERBRANDS!

Získali jsme prestižní ocenění od mezinárodní organizace Superbrands. Značka SEPOS byla zařazena mezi obchodní značky programu Czech Business Superbrands 2018, tedy „Česká Superznačka“. Superbrands získávají značky, které v daném odvětví mají vynikající pověst. Značky jsou pro udělení tohoto ocenění nominovány na základě obchodních výsledků, firmy tedy nemohou o nominaci žádat.

Superbrands je nejuznávanější nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Titul Supebrands je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu. Pečeť Superbrands získají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech.

Udělení titulu Superbrands daného roku předchází vícekolové výběrové řízení. Při nominaci se vychází z databáze všech registrovaných obchodních trade-mark značek, kterou pro tento účel uvolní Úřad průmyslového vlastnictví.

 

×