Napište nám

POPTÁVKA

Výsledky soutěže Jak se staví sen se SEPOSEM


Všechny soutěže byly ukončeny. Děkujeme všem účastníkům.

1. SOUTĚŽ JAK SE STAVÍ SEN SE SEPOSEM. Soutěž byla ukončena k 7.4.2016. Správná odpověď na soutěžní otázku "Do kolika dílů pořadu Jak se staví sen 2016, které odvysílala TV PRIMA od 5.3.2016 do 2.4.2016 (jedná se o 1.-5. díl) dodal SEPOS dveře?" je "Do 5-ti dílů"
Výherce jsme kontaktovali prostřednictvím e-mailu. Seznam výherců zobrazíte zde.
 

2. SOUTĚŽ JAK SE STAVÍ SEN SE SEPOSEM. Soutěž byla ukončena k 12.5.2016. Správná odpověď na soutěžní otázku „Jak pokračuje reklamní slogan SEPOSu „Dveře pro každý dům i byt ..... ....... ........“? Doplňte tři slova reklamního sloganu, který zazní ve sponzorském spotu pořadu Jak se staví sen 2016.“ je "Dveře pro každého".
Výherce jsme kontaktovali prostřednictvím e-mailu. Seznam výherců zobrazíte zde.


3. SOUTĚŽ JAK SE STAVÍ SEN SE SEPOSEM. Soutěž byla ukončena k 23.6.2016. Správná odpověď na soutěžní otázku „Ve 12., 13. a 15. díle pořadu Jak se staví sen 2016 zvolili designéři posuvné dveře. Jakou variantu posuvných dveří použili v těchto dílech vícekrát?“   a) Posuvné dveře na zeď      b) Posuvné dveře do pouzdra     Nápověda: Jedná se o variantu posuvného systému, která nevyžaduje stavební úpravy. je "a) Posuvné dveře na zeď".
Výherce jsme kontaktovali prostřednictvím e-mailu. Seznam výherců zobrazíte zde.

 

×