Napište nám

POPTÁVKA

Překročili jsme magickou hranici jednoho miliónu vyrobených zárubní


19. října 2016 byla ve výrobním závodě v Jihlavě vyrobena miliontá obložková zárubeň SEPOS. Stalo se tak v roce, kdy firma slaví 25 let své existence. Hlavní manažer Lumír Kozubík k úspěchu firmy dodává: „Oba tyto důležité milníky jsou nejen výsledkem inovací a investic do modernizace provozu, ale především díky kvalitní a týmové práci všech našich zaměstnanců.“

Firma začínala v roce 1991 výrobou kruhových přířezů. Na tuto výrobu později navázala spolupráce s výrobci dveří a obchodování s dveřmi. Od roku 2008 vyrábí SEPOS obložkové zárubně vlastní konstrukce a svou produkcí se řadí mezi nejvýznamnější výrobce v ČR. V jihlavském provozu vyrábí v průměru 12 tisíc zárubní měsíčně. Část produkce je určena na export především na evropský trh.

Firma působící v Jihlavě vlastní síť 20 prodejních míst po celé republice a zaměstnává 187 lidí. „V SEPOSU se snažíme, aby od nás zákazníci odcházeli maximálně spokojeni. Proto neustále pracujeme nejen na rozšiřování sortimentu dveří a zárubní o nová moderní řešení, ale také na zlepšování nabízených služeb. Letos jsme otevřeli showroom v Liberci a ve Zlíně. Ve stejném trendu, tedy „být zákazníkům co nejblíže“, chceme pokračovat i v  roce příštím,“ říká Kozubík.

×