Napište nám

POPTÁVKA

Když hrají prim neutrální barvy

Neutrální paleta barev v interiéru působí příjemně a žensky. Dynamiku do něj přináší černá, a to nejen na doplňcích, ale decentně použitá i na nábytku nebo dveřním kování. Designérské duo Renata a Veronika tentokrát vsadilo na kombinaci nejen modelů dveří, ale i na různé druhy otevírání tak, aby vše bylo praktické a funkční. Dveřní křídla designérky vybraly v dekoru dub platinový, ale trochu netradičně se rozhodly pro rozdílnou barvu zárubní, ty jsou nakonec všechny bílé.

  • Z předsíně do obývacího pokoje vedou dveře model Sklo 4/5 v otočném provedení s klikou Slim v povrchové úpravě titan černý mat.
  • K propojení obývacího pokoje a kuchyně designérky zvolily stejný model dveří avšak v posuvném provedení na zeď. Tato varianta otevírání je vizuálně zajímavá, zároveň šetří prostor a nevyžaduje náročné stavební úpravy. Posuvné dveře na zeď jsou opatřeny mušlí Entero taktéž v černém provedení.
  • Do ložnice se vchází plnými dveřmi pro maximální zachování soukromí v místnosti.
  • Pro koupelnu autorky proměny vybraly model dveří Vertika s pískovaným sklem, které zajistí dostatečnou prostupnost světla, nikoli však průhlednost. 

 

    zpět na stránku Inspirace z pořadu Jak se staví sen

 

×