Napište nám

POPTÁVKA

Průvodce výběrem zárubní ve čtyřech krocích

Při výběru nových interiérových dveří nezapomeňte také na zárubeň - nové dveře si novou zárubeň zaslouží! Většinou se do interiéru volí shodná povrchová úprava a dekor s dveřmi, a proto je vhodné pořizovat dveře a zárubeň najednou. Pamatujte také na to, že s obložkovou zárubní je třeba počítat již ve fázi hrubé stavby i přesto, že se instaluje až na dokončené zdivo.

1) rozhodněte se pro konkrétní typ zárubně

podle dispozic vašeho interiéru. Základní výběr tvoří klasická obložková polodrážková zárubeň, zárubeň slepá určená pro průchod bez dveří nebo systém OKZ (obklad kovové zárubně), kterým obložíte původní ocelovou zárubeň.

 TIP: V naší nabídce najdete také další typy zárubní, jako například zárubně bezfalcové, zárubně protipožární nebo systémy pro posuvné dveře.

 

2) vyberte povrchovou úpravu

Většinou se volí povrchová úprava shodná s dveřmi a to také z toho důvodu, abyste docílili harmonického vzhledu.

TIP: Mějte na paměti, že například dekor DUB v povrchu kašírované není barevně shodný s dekorem DUB v povrchu PVC fólie. Také z tohoto důvodu je vhodné vybrat povrchovou úpravu shodnou s dveřmi.


3) vyberte dekor


4) pošlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku

Pokud vám chybí další informace o produktu, neváhejte nás jakýmkoli způsobem kontaktovat. Zavolejte nám nebo napište – jsme vám k dispozici.

TIP: Pro dotaz můžete využít náš jednoduchý formulář, který se zobrazí kliknutím na tlačítko „NAPIŠTE NÁM“ v pravém horním rohu. Pokud máte zájem o cenovou nabídku, můžete nám vaši nezávaznou poptávku zaslat také prostřednictvím tlačítka „VLOŽIT DO POPTÁVKY“, které najdete na detailu produktu.

TIP: Stranová orientace zárubně se určuje podle jednoduchého pravidla: U levé zárubně jsou při pohledu na zárubeň panty na levé straně. Pravá zárubeň má při pohledu na zárubeň panty na straně pravé.

×