Napište nám

POPTÁVKA

STOLAŘ - TRUHLÁŘ ve výrobě dveří SEPOS Tučapy

Dynamicky se vyvíjíme a nabízíme VÁM dlouhodobé pracovní uplatnění na pracovišti v Tučapech 50, 68301 Tučapy - centrální pobočka SEPOS, z důvodu rozšiřování výrobního týmu.

Máte chuť něčeho dosáhnout a pozitivní přístup nejen k práci, ale i k životu?

Jste precizní a náročný ve všem co děláte?

Potřebujete vidět smysluplný výsledek své práce?

Potom se těšíme právě na Vás.

co vás čeká

  • Truhlářské práce při výrobě interiérových dřevěných dveří

co byste měli mít?

  • Smysl pro detail, dobrou fyzickou zdatnost a chuť pracovat ve výrobě dveří

Výhodou bude, pokud budete mít

  • vyučení v oboru truhlář nebo silný zájem podpořený praxí v "truhlařině"
  • minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • praktické zkušenosti, ale absolventa si rádi zaškolíme =)

jsme připraveni vám Nabídnout

  • zaměstnání se zázemím stabilní české rodinné společnosti na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce s možným nástupem ihned po absolvování vstupní lékařské prohlídky nebo dle dohody
  • možnost dalšího kariérního růstu,
  • intenzivní zaškolení a další vzdělávání,
  • jednosměnný provoz - 40 hodin týdně zajišťovaný v pracovní dny Po - Pá 6:00 - 14:30 hodin
  • moderní pracovní prostředí (nové výrobní haly postavené v roce 2021), kvalitní strojní vybavení a vstřícné kolegy
  • k 15. dni v měsíci Vám na Váš účet připíšeme zajímavou mzdu dle Vašeho výkonu v úkole
  • hrubá mzda v rozsahu 27 000 - 32 000 Kč.
Ukažte nám Vaše kvality a my Vám dáme prostor k jejich realizaci i dalšímu rozvoji!

FIREMNÍ BENEFITY

  • závodní stravování
  • zvláštní prémie
  • firemní akce
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zaměstnanecké půjčky
  • výrobky a služby se slevou
  • stravenkový paušál

Zaujalo vás toto místo? Odpovězte nám na kariera@sepos.cz, nebo pomocí kontaktního formuláře

Máte zájem o tuto pozici?

Osobní údaje
Průvodní dopis, komentář

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spol. s r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.

POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná!