Napište nám

POPTÁVKA

Žďár nad Sázavou

Síť prodejen SEPOS

Adresa:

Strojírenská 2426/46
591 01 Žďár nad Sázavou

Parkování: u prodejny

Nejbližší zastávky:
Strojírenská u mostu - spoj č. 8

Otevírací doba:

po: 8:00 - 17:00    
út: 8:00 - 17:00    
st: 8:00 - 17:00    
čt: 8:00 - 17:00    
pá: 8:00 - 16:00    
so: 8:00 - 12:00Výdej zboží: Po - Pá

Po dohodě je možné sjednat návštěvu i mimo otevírací dobu.

Virtuální prohlídka

Fotogalerie

Na Vaši návštěvu se těší:

Zuzana Kuncová, vedoucí prodejny  606 740 278  
Dana Benáčková  607 028 540  

Naše vzorková prodejna zahájila provoz v březnu 2009. Je umístěna vedle prodejny PENNY MARKET v přízemí budovy PAMEXU na Strojírenské ulici. U prodejny je možné pohodlně zaparkovat. Nabízíme široký sortiment dveří (interiérové dveře, vchodové dveře a různé modely speciálních dveří), zárubní a kování. Zajistíme pro vás kompletní servis od vytvoření cenové nabídky, zaměření a dopravy až po odbornou montáž či servis.   Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí moderní vzorkové prodejny, kde si můžete vše v klidu a nezávazně prohlédnout.

Naše vzorková prodejna zahájila provoz v březnu 2009. Je umístěna vedle prodejny PENNY MARKET v přízemí budovy PAMEXU na Strojírenské ulici. U prodejny je možné pohodlně zaparkovat. Nabízíme široký sortiment dveří (interiérové dveře, vchodové dveře a různé modely speciálních dveří), zárubní a kování. Zajistíme pro vás kompletní servis od vytvoření cenové nabídky, zaměření a dopravy až po odbornou montáž či servis.

 Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí moderní vzorkové prodejny, kde si můžete vše v klidu a nezávazně prohlédnout.

Zobrazit celý popis


  
Jak se tam dostanu?
 

KONTAKTUJTE PRODEJNU: Žďár nad Sázavou

 
(údaje označené * jsou povinné)

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spol. s r.o. jakožto správci pro účely zpracování nezávazné poptávky nebo dotazu skrze formulář "napište nám". Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.
POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

×