Napište nám

POPTÁVKA

Hradec Králové 2

Síť prodejen SEPOS

Adresa:

Vančurovo náměstí 309/11
500 02
Hradec Králové

Parkování:
u prodejny

Nejbližší zastávky:
Průmyslová - spoj č. 10
Kydlinovská - spoj č. 10

Otevírací doba:

po: 8:00 - 18:00
út: 8:00 - 18:00
st: 8:00 - 18:00
čt: 8:00 - 18:00
pá: 8:00 - 18:00
so: 8:00 - 12:00

Výdej zboží: Po - Pá

Po dohodě je možné sjednat návštěvu i mimo otevírací dobu.

Virtuální prohlídka

Fotogalerie

Na Vaši návštěvu se těší:

Veronika Šťastná, vedoucí prodejny  724 036 794  
Michalea Šrámková  727 840 255  
Martina Vlková    

V říjnu 2015 jsme pro vás otevřeli nový showroom v Hradci Králové na frekventovaném Vančurově náměstí. Nové prostory nabízejí krásné a vzdušné prostředí, kde si budete moct prohlédnout interiérové dveře, vchodové dveře, zárubně a kování z našeho sortimentu. Tímto krokem jsme posunuli kvalitu poskytovaných služeb zase o něco výše - jsme si jisti, že díky kvalitnímu zázemí a profesionálnímu přístupu se budete při nákupu cítit více než příjemně.  Neváhejte, při návštěvě prodejny můžete využít možnost parkování ve dvoře...  

V říjnu 2015 jsme pro vás otevřeli nový showroom v Hradci Králové na frekventovaném Vančurově náměstí. Nové prostory nabízejí krásné a vzdušné prostředí, kde si budete moct prohlédnout interiérové dveře, vchodové dveře, zárubně a kování z našeho sortimentu. Tímto krokem jsme posunuli kvalitu poskytovaných služeb zase o něco výše - jsme si jisti, že díky kvalitnímu zázemí a profesionálnímu přístupu se budete při nákupu cítit více než příjemně. 
Neváhejte, při návštěvě prodejny můžete využít možnost parkování ve dvoře...
 

Zobrazit celý popis


  
Jak se tam dostanu?
 

KONTAKTUJTE PRODEJNU: Hradec Králové 2

 
(údaje označené * jsou povinné)

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spol. s r.o. jakožto správci pro účely zpracování nezávazné poptávky nebo dotazu skrze formulář "napište nám". Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.
POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

×