Napište nám

POPTÁVKA

Lanškroun

Síť prodejen SEPOS

Adresa:

Lázeňská 120
563 01 Lanškroun

Parkování: u prodejny

Nejbližší zastávky:
Beseda - spoj č. 700860
Maniny - spoj č. 700860

Otevírací doba:

po: 8:00 - 17:00
út: 8:00 - 17:00
st: 8:00 - 17:00
čt: 8:00 - 17:00
pá: 8:00 - 17:00
   
Po dohodě je možné sjednat návštěvu i mimo otevírací dobu.

Fotogalerie

Na Vaši návštěvu se těší:

Mgr. Zdeněk Lukes, vedoucí prodejny    
Blanka Zámečníková 724 809 850  
Pavel Zámečník    

Pobočka Sepos v Lanškrouně, která byla otevřena roku 2007, sídlí od podzimu 2010 v Lázeňské ulici a dne 1. dubna 2012 byly její prostory nově zmodernizovány . Na vzorkové prodejně najdete vystavené modely především interiérových a vchodových dveří, zárubně, různé způsoby otevírání i velký výběr interiérového i vchodového kování. Kromě sortimentu firmy Masonite se pobočka specializuje na dodávky požárních uzávěrů, jako jsou požární prosklené dveře a stěny dřevěné, ocelové i hliníkové a revizní dvířka do objektů. Dále nabízíme sortiment dveří a zárubní firmy Sapeli Jihlava,…

Pobočka Sepos v Lanškrouně, která byla otevřena roku 2007, sídlí od podzimu 2010 v Lázeňské ulici a dne 1. dubna 2012 byly její prostory nově zmodernizovány. Na vzorkové prodejně najdete vystavené modely především interiérových a vchodových dveří, zárubně, různé způsoby otevírání i velký výběr interiérového i vchodového kování. Kromě sortimentu firmy Masonite se pobočka specializuje na dodávky požárních uzávěrů, jako jsou požární prosklené dveře a stěny dřevěné, ocelové i hliníkové a revizní dvířka do objektů. Dále nabízíme sortiment dveří a zárubní firmy Sapeli Jihlava, Carman-Doors Ostrava a Tredo Bílá Třemešná. 

Zobrazit celý popis


  
Jak se tam dostanu?
 

KONTAKTUJTE PRODEJNU: Lanškroun

 
(údaje označené * jsou povinné)

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spol. s r.o. jakožto správci pro účely zpracování nezávazné poptávky nebo dotazu skrze formulář "napište nám". Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.
POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

×