Napište nám

POPTÁVKA

Karlovy Vary

Síť prodejen SEPOS

Vážení zákazníci, v pátek dne 21. 6. 2024 a ve čtvrtek dne 4. 7. 2024 bude prodejna uzavřena. Děkujeme za pochopení

  

Adresa:

Sokolovská 120/149
360 05
Karlovy Vary

Parkování: u prodejny
parkoviště Kaufland, Sokolovská

Nejbližší zastávky:
Rozcestí u Koníčka - spoj č. 3, 15, 22

Otevírací doba:

po: 8:00 - 16:30
út: 8:00 - 16:30
st: 8:00 - 16:30
čt: 8:00 - 16:30
pá: 8:00 - 16:30
   


Po dohodě je možné sjednat návštěvu i mimo otevírací dobu.

Fotogalerie

Na Vaši návštěvu se těší:

Veronika Šťastná, vedoucí prodejny 724 036 794   
Tomáš Bradáč 725 895 700  

V dubnu roku 2012 byla otevřená nová pobočka firmy SEPOS v Karlových Varech. Naleznete nás v městské části Rybáře 50 metrů za kruhovým objezdem u Kauflandu směrem k Baumaxu v ulici Sokolovská 120/149.  Nabídneme vám zde široký sortiment interiérových i vchodových dveří, včetně obložkových zárubní, kování a stavebních pouzder. Naším cílem je spokojený zákazník, proto vám nabízíme nezávazné zpracování cenové nabídky. Zaměření před montáží je samozřejmostí. Naši kvalifikovaní montážní pracovníci vám zaručí rychlou a bezchybně odvedenou práci. Rádi vás zde přivítáme a se vším vám…

V dubnu roku 2012 byla otevřená nová pobočka firmy SEPOS v Karlových Varech. Naleznete nás v městské části Rybáře 50 metrů za kruhovým objezdem u Kauflandu směrem k Baumaxu v ulici Sokolovská 120/149. 
Nabídneme vám zde široký sortiment interiérových i vchodových dveří, včetně obložkových zárubní, kování a stavebních pouzder. Naším cílem je spokojený zákazník, proto vám nabízíme nezávazné zpracování cenové nabídky. Zaměření před montáží je samozřejmostí. Naši kvalifikovaní montážní pracovníci vám zaručí rychlou a bezchybně odvedenou práci. Rádi vás zde přivítáme a se vším vám odborně poradíme.

 
Zobrazit celý popis


  
Jak se tam dostanu?
 

KONTAKTUJTE PRODEJNU: Karlovy Vary

 
(údaje označené * jsou povinné)

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spol. s r.o. jakožto správci pro účely zpracování nezávazné poptávky nebo dotazu skrze formulář "napište nám". Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.
POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

×