Napište nám

POPTÁVKA

Chcete být in a zároveň kladete velký důraz na kvalitu?

 Pořiďte si bílé EBC dveře! 

jsou opatřeny vysoce odolným lakovaným povrchem, který je vytvrzený unikátní EBC technologií. 

EBC TECHNOLOGIE (Electron Beam Curing) je speciální technologie vytvrzování laku pomocí elektronového paprsku a polymerizací hmot na bázi akrylátu. Oproti jiným typům lakování zaručuje EBC technologie 100% vytvrzení laku. Díky tomu si dveře zachovávají dokonalý vzhled po celou dobu dlouhé životnosti.

CHARAKTERISTIKA A VZHLED POVRCHU 
EBC technologie, která byla původně vyvinuta pro automobilový a letecký průmysl, zaručuje perfektní povrch ze čtyř vrstev vodou ředitelných akrylátových laků. Dveře jsou povrchově upraveny bílým lakem (EBC White Lion), povrch dveří je bez pórů a textury. 
Viditelné hrany dveří jsou opatřeny polypropylenovou fólií (bílá Lion nebo šedá Elephant) a spoj na hraně je dokonale krytý vrchním nátěrem tak, že zde není patrný efekt tmavého spoje, který bývá běžný u bílých dveří.  

ODOLNOST a ÚDRŽBA
EBC dveře jsou vhodné do bytových i kancelářských prostor. Dokonale hladký povrch je vysoce odolný proti poškrábání a vyblednutí a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Nedojde k poškození povrchu jakýmkoli tupým kovovým předmětem, například klíči nebo prstýnkem. EBC dveře si tak udržují svou kvalitu i po letech každodenního užívání a velmi snadno se udržují. Běžná znečištění nebo například i stopy fixy se lehce odstraní setřením.

EKOLOGIE
Tento ekologický produkt je šetrný k životnímu prostředí. Při procesu lakování nejsou používána rozpouštědla ani jiné chemikálie. Certifikace FSC a PEFC navíc zaručuje zákazníkovi, že dřevo či výrobek ze dřeva pochází z šetrně obhospodařovaného lesa.

5 LET ZÁRUKA
Na odolnost povrchu EBC, včetně barevné stálosti, poskytujeme záruku 5 let. Prodlouženou pětiletou záruku garantujeme pouze při dodržení pravidel obsažených v dokumentu Užívání a údržba EBC dveří. 

Více informací, včetně cen, najdete na detailu produktu EBC DVEŘE nebo v katalogovém listu.

×