Napište nám

POPTÁVKA

Preferujete bílou?

 


CHARAKTERISTIKA EBC DVEŘÍ
EBC technologie (Electron Beam Curing)
 je speciální technologie vytvrzování laku pomocí elektronového paprsku a polymerizací hmot na bázi akrylátu. Oproti jiným typům lakování dochází ke 100% vytvrzení laku. Díky tomu si dveře zachovávají dokonalý vzhled po celou dobu dlouhé životnosti. 

KOLEKCE EBC DVEŘÍ

Všechny nabízené modely z kolekce EBC dveře jsou vhodné do bytových prostor i do kanceláří. Vybírat můžete z klasických plných dveří a několika atraktivních modelů prosklených dveří. K EBC dveřím dodáváme také obložkové zárubně, které jsou opatřeny barevně odpovídající polypropylenovou folií nebo lakované zárubně opatřené barevně i vzhledově odpovídajícím polyuretanovým lakem. 

 6 DŮVODŮ PROČ ZVOLIT LAKOVANÉ EBC DVEŘE

1. Jsou odolné proti poškrábání tupými předměty

Dveřní křídlo s lakovanou úpravou EBC je opatřeno 2 vrstvami vodou ředitelných akrylátových laků. Díky vytvrzování laku pomocí elektronového paprsku dojde k jeho 100% vytvrzení. Dveře s povrchovou úpravou EBC proto při běžném používání nepoškrábete tupými předměty, jako jsou například klíče nebo prstýnek.

2 Vyznačují se dlouhou životností a barevnou stálostí povrchu

Běžné lakované dveře většinou vyžadují časté přetírání novými vrstvami laku. EBC technologie vytvrzování laku kromě neobyčejné mechanické odonolnosti dveří rovněž zaručuje jejich barevnou stálost a odolnost proti zažloutnutí. EBC dveře zůstanou krásné po celou dobu jejich životnosti.

3 Viditelné hrany dveří jsou opatřeny proti efektu tmavého spoje

Častou slabinou světlých dveří bývají viditelné tmavé spoje hran. Viditelné hrany EBC dveří jsou opatřeny polypropylenovou folií (bílá lion) a spoj na hraně je dokonale krytý vrchním nátěrem tak, aby se předešlo nežádoucím tmavým spojům.

4. Velmi snadno se udržují

K tomu, aby si EBC dveře zachovaly svůj vzhled, stačí jejich velmi snadná údržba. Běžná znečištění, kam patří i stopy fixy, se lehce odstraní setřením.

5. Garantujeme prodlouženou záruku na povrch dveří

Kvalitou povrchu EBC dveří jsme si natolik jistí, že na něj poskytujeme záruku 5 let. Při údržbě dveří je třeba dodržet pravidla, která jsou obsažená v dokumentu Užívání a údržba EBC dveří.

6. Jsou šetrné k životnímu prostředí

EBC dveře jsou ekologický produkt, který je šetrný k životnímu prostředí. Při procesu lakování nejsou používána rozpouštědla ani jiné chemikálie, pouze vodou ředitelné barvy. Certifikáty FSC a PEFC zákazníkovi zaručují, že dřevo či použitý polotovar ze dřeva pochází z šetrně obhospodařovaného lesa.

 Podrobnější specifikaci dveří zahrnující ceny, výplň, rozměry a možné úpravy dveří naleznete na detailu produktu EBC DVEŘE nebo v katalogovém listu

×