Napište nám

POPTÁVKA

S dveřmi v horizontálním dekoru budete in!

Dveřím dnes vévodí nadčasový design v podobě rovných linií a jednoduchých zasklívacích rámečků, na takových dveřích pak vynikne zajímavý dekor dřeva. V případě, že zvolíte horizontální dekor, kresbu dřeva ještě více zdůrazníte a budete in.

Pokud chcete být dřevu co nejblíže, zvolte 3D dřevodekory z řady CPL premium, exkluziv, exluziv plus nebo special. Dřevodekory z těchto řad imitují přirozenou strukturu dřeva nepravidelnou kresbou a jemným rýhováním. Poteší vás i perfektní užitné vlastnosti tohoto materiálu – CPL je materiál odolný proti poškrábání, vodě i vyblednutí a snadno se udržuje. Jedná se o kontinuálně lisovaný laminát, který má několik vrstev papíru napuštěného vytvrditelnou pryskyřicí – vyhoví tedy i náročnějšímu provozu. 

palisandr bílý 3D (horizontální) dub sukatý 3D (horizontální) dub grafit 3D (horizontální)

Široká škála CPL dekorů zahrnuje jak tradiční české dřeviny (jako je například buk, dub nebo javor), tak dřeviny v různých zemitých odstínech, od světlého palisandru bílého až po tmavý dub kubánský nebo dub grafit. Zlatou střední cestou je dub sukatý, jehož předností je (jak už sám název napovídá) výrazná kresba dřevních vláken a suků. Dekory z řady EXKLUZIV PLUS (dub sukatý, dub grafit a palisandr bílý) jsou k dispozici jak v klasickém vertikálním formátu tak nově i v moderním horizontálním (tzn. s vodorovnou kresbou).

Při výběru dveří myslete i na to, že dveře netvoří jen jejich povrchová úprava, barva a dekor. Rozhodující vliv na výsledné užitné vlastnosti má také jejich výplň. Většina interiérových dveří s klasickou sendvičovou konstrukcí má na výběr ztuženou papírovou voštinu nebo dřevotřískovou dutinku (DTD).

Nezapomeňte ani na zárubeň, nejlépe ve stejném dekoru jako Vaše nové dveře.

×