Napište nám

POPTÁVKA

Nebojte se barev

... protože barvy dodávají interiéru atmosféru a dynamiku a zároveň odráží vaši osobnost. Velkou pohledovou plochu při tom v interiéru zaujímají dveře, proto výběru jejich barevného odstínu věnujte náležitou pozornost. A nebojte se experimentovat. 

RAL
RAL 

RAL 

RAL 

Buďte osobití - najděte si tu svou „RALku“.
Můžete mít dveře v lehkých pastelových odstínech nebo například smyslné červené, temně zelené nebo třeba dynamické černé. Každá z těchto možností vytvoří ve vašem bytě kulisu a vnese do něj novou barevnou energii.
Vybírat můžete ze vzorníku RAL odstínů. Pro lakování dveří používáme jak klasické vodou ředitelné barvy (LAKOVANÉ RAL), tak mechanicky odolnější polyuretanové barvy (PUR). I v tomto případě záleží na vás, pro jaký druh laku se rozhodnete.

TIP: Pro úvodní cenovou představu můžete přejít na Základní nabídku odstínů RAL, kde jsou uvedeny výše příplatků vybraných odstínů RAL vodou ředitelných laků. Nezávaznou cenovou nabídku však vypracujeme na jakýkoliv odstín RAL, případně také RAL v technologii PUR. Neváhejte nás kontaktovat například pomocí tlačítka „NAPIŠTE NÁM“.

Klasickým vzorníkem ale naše možnosti nekončí.
V případě několika odstínů šedé barvy je variantou i povrchová úprava CPL. Poměrně širokou škálu barev nabízíme také ve vysoce odolné povrchové úpravě HPL.

TIP: Navštivte naši vzorkovou prodejnu, poradíme vám to nejlepší řešení pro váš interiér, a to jak z pohledu designového, tak technického. Seznam prodejen Sepos


Od plných až po různé míry prosklení.
Co se týká modelové nabídky dveří v unibarvách, ta se odvíjí od zvolené povrchové úpravy, v každém případě si vyberte ze škály plných dveří, částečně prosklených nebo takových, kde sklo tvoří 4/5 plochy dveřního křídla. Samozřejmostí jsou zárubně ve stejném barevném odstínu.

Ukázky realizací, kde se designéři nebo obyvatelé odvážných barev nezalekli:


 

 

Odvážnou volbou jsou například dveře ve smyslném červeném tónu. Skvěle ladí s bílým nábytkem a betonovou stěrkou. Tam, kde by červený tón esteticky neseděl, použili designéři dveře dvoudekorové červená/bílá. Dveře PLNÉ v povrchové úpravě LAKOVANÉ (odstín RAL 3016), zárubeň ve stejném odstínu.

   

Fialově zelená kombinace interiéru, kde designéři dali zelenou i profilovaným dveřím TAMPA sklo/plné (odstín RAL 6021). Stejným lakem jsou opatřeny i atypické zárubně, kde tloušťka zdi je 50 centimetrů.

   

Černé dveře mohou ale nemusí být vždy dominantní, do tohoto interiéru dokonale zapadly. Dveře SKLO 4/5 v povrchové úpravě LAKOVANÉ (odstín RAL 9005), doplněné dveřmi PLNÉ a zárubeň ve stejném odstínu.


 

 

Zelený experiment v kombinaci s bílou a černou barvou dopadl na „1“. Dveře v olivovém odstínu dodaly neutrálnímu interiéru osobitý šmrnc. Dveře SKLO 1/3 v povrchové úpravě LAKOVANÉ (odstín RAL 6003), zárubeň ve stejném odstínu.


   

Industriálny štýl si dvere v unifarbách priamo žiada. Šedé dvere v pánskom interiéri dokonale splynuli so stenou a nechali vyniknúť zaujímavým dekoráciám. Plné dvere hladké lakované (odtieň RAL 7030) v reverznom prevedení v skrytej zárubni.

   

Zajímavě vypadají barevné dveře v bílé zárubni, které působí dojmem obrazu v rámu. Všechny dveře v povrchové úpravě CPL (dekor kamenná) – dveře SKLO 2/3, posuvné a otočné PLNÉ. Dveře jsou podtrženy bílou zárubní v CPL dekoru.

   

Odstíny šedé do interiérů jednoznačně patří, důvodem je také jejich univerzálnost. Šedá se dá kombinovat v podstatě s čímkoli a nikdy nevypadá špatně, a to iv případě tmavě šedého grafitového tónu. Celý komplet v jednotném dekoru CPL šedá grafit – dveře PLNÉ posuvné s garnýží. Otočné dveře PLNÉ se zárubní ve stejné povrchové úpravě.

×