Napište nám

POPTÁVKA

Symbióza zeleně a dřevodekoru

Celá přestavba původního bytu s umakartovým jádrem se nesla v duchu dřeva s výraznou kresbou, které nový interiér dokonale zútulnilo. Pro osvěžení vybraly designérky syté odstíny zelené i velké množství květin tak, aby prostor působil příjemně zabydleně.

  • Výraznou kresbu dřeva zvolily autorky i na dveřích v interiéru - na všech byl použit dekor dub sukatý horizontální z kolekce lamino Deluxe.
  • Všechny dveře v proměně jsou z řady ZET, konkrétně model ZET 1. Jedná se o designové prosklené dveře bez zasklívacích lišt, to znamená, že je sklo vsazeno mezi dva svislé profily dveřního křídla. Celek tak působí velmi nadčasovým a elegantním dojmem.
  • Dveřní komplety doladily černými panty i kováním Trigi v povrchové úpravě titan černý mat. 

 

Interiérové dveře zet v dekoru dub sukatý v chodbě Interiérové dveře zet s černým kováním v dekoru dub sukatý v kuchyni
Dveřní otvor mezi kuchyní a obývacím pokojem s jídelnou Interiérové dveře zet v dekoru dub sukatý v chodběObývací pokoj s jídelnou s dveřním otvorem do kuchyňského koutuInteriérové dveře zet v laminovaném dekoru deluxe dub sukatý v koupelně
Interiérové dveře zet v laminu deluxe dub sukatý s prosklením v chodbě s černým kováním Interiérové dveře zet s prosklením v laminu deluxe dub sukatý do koupelny s černým kováním detail

    Chcete vidět více realizací od designérů? Klikněte ZDE. 

 

×