Napište nám

POPTÁVKA

Bezfalcová proměna

V tomto díle čekal designérku Martinu a jejího kolegu Honzu nelehký úkol - přeměnit bývalou prodejnu v domov. A nic nedokáže interiér více zútulnit než dřevo! Dekor dřeva se tak prolínal všemi místnostmi a v kombinaci s neutrálními barvami vytvořil dokonale vzdušný, jednoduchý a příjemný prostor. Ze široké nabídky našich dřevodekorů vybralo designérské duo lamino CPL premium dekor natural 3D. O moderní vzezření interiéru se postaraly bezfalcové dveře.
  

  • Plné otočné dveře v dekoru natural v bezfalcovém provedení jsou osazeny do speciální bezfalcové zárubně vertikal v témže dekoru. Tyto dveře nemají polodrážku, a proto zapadnou hlouběji do zárubně a vytvoří s ní minimalistickou linii. O dokonale symetrickou spáru po celém obvodu se postarají ve třech směrech seřiditelné skryté panty. Zajímavým designovým detailem je spoj zárubně "na tupo" pod úhled 90°.
  • Kování v podobě klik, rozet a skrytých pantů se podařilo barevně sladit díky povrchové úpravě titan černý mat. Designéři vybrali hranaté rozetové kování Trigi a uživatelsky přívětivý magnetický zámek. Ten funguje na základě působení dvou magnetů, v otevřené poloze nemá viditelnou střelku, která tak nenaráží do zárubně, ale vysune se až při zavření. 

 

    zpět na stránku Inspirace z pořadu Jak se staví sen

×