Napište nám

POPTÁVKA

Třebíč

Síť prodejen SEPOS

Adresa:

Račerovická 1141
674 01 Třebíč

Parkování: u prodejny

Nejbližší zastávky:
Na Příkopech - spoj č. 10 56, 10 52

Otevírací doba:

po: 8:00 - 16:00
út: 8:00 - 16:00
st: 8:00 - 16:00
čt: 8:00 - 16:00
pá: 8:00 - 16:00

Po dohodě je možné sjednat návštěvu i mimo běžnou otevírací dobu

Na Vaši návštěvu se těší:

Marcela Pruknerová, vedoucí prodejny 607 832 804  
Zdeněk Prukner 725 874 788   
Irena Kupříková    

Historie pobočky v Třebíči se píše již od roku 1998, od roku 2019 je přestěhována do moderních prostor v městské části Podklášteří. Mezi téměř 60 vzorky vystavenými na prodejně naleznete jak klasické interiérové dveře, tak jejich designová provedení  - bezfalcové, reverzní, celoskleněné i posuvné dveře do pouzdra či na zeď. V nabídce máme i technické dveře a širokou nabídku kování. Poskytujeme kompletní služby - na Vaše přání zajistíme zakázku od A po Z. Odborné poradenství, zaměření, zpracování cenové nabídky a dodání zboží včetně certifikované montáže. Přijďte se přesvědčit, těšíme…

Historie pobočky v Třebíči se píše již od roku 1998, od roku 2019 je přestěhována do moderních prostor v městské části Podklášteří. Mezi téměř 60 vzorky vystavenými na prodejně naleznete jak klasické interiérové dveře, tak jejich designová provedení  - bezfalcové, reverzní, celoskleněné i posuvné dveře do pouzdra či na zeď. V nabídce máme i technické dveře a širokou nabídku kování. Poskytujeme kompletní služby - na Vaše přání zajistíme zakázku od A po Z. Odborné poradenství, zaměření, zpracování cenové nabídky a dodání zboží včetně certifikované montáže. Přijďte se přesvědčit, těšíme se na Vás.

Zobrazit celý popis


  
Jak se tam dostanu?
 

KONTAKTUJTE PRODEJNU: Třebíč

 
(údaje označené * jsou povinné)

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spol. s r.o. jakožto správci pro účely zpracování nezávazné poptávky nebo dotazu skrze formulář "napište nám". Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.
POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

×