Napište nám

POPTÁVKA

Praha 6 - SEPOS CENTRUM

Síť prodejen SEPOS

Adresa:

Karlovarská 1106/28
161 00 Praha 6

Parkování: u prodejny

Nejbližší zastávky:
Jiviny - spoj č. 168, 225
Zadní Jiviny - spoj č. 347

Otevírací doba:

po: 7:30 - 18:00
út: 7:30 - 18:00
st: 7:30 - 18:00
čt: 7:30 - 18:00
pá: 7:30 - 18:00
so: 8:00 - 12:00
SKLAD, POKLADNA:
po-pá 8:00 - 16:00
(sklad po předchozí dohodě).
 

Po dohodě je možné sjednat návštěvu i mimo běžnou otevírací dobu

Na Vaši návštěvu se těší:

Veronika Šťastná, vedoucí prodejny 724 036 794  
Pavla Císařová 727 821 217  
Jan Eliáš    

Těšíme se na vás v prostorném moderním showroomu. SEPOS centrum se nachází v objektu bývalých svítidel Orion (přízemní část), přímo před budovou jsou k dispozici parkovací místa. Poskytneme vám maximum odborných informací a rad a společně najdeme to nejlepší designové i technické řešení. Nabízíme široký sortiment interiérových dveří včetně obložkových zárubní a kování. Zabýváme se také zakázkovou výrobou atypických dveří na míru a jsme dodavatelem různých designových řešení, např. moderní masivní dveře, nadsvětlíky, boční světlíky, celoskleněné dveře, prosklené stěny a jiné…

Těšíme se na vás v prostorném moderním showroomu. SEPOS centrum se nachází v objektu bývalých svítidel Orion (přízemní část), přímo před budovou jsou k dispozici parkovací místa.

Poskytneme vám maximum odborných informací a rad a společně najdeme to nejlepší designové i technické řešení. Nabízíme široký sortiment interiérových dveří včetně obložkových zárubní a kování. Zabýváme se také zakázkovou výrobou atypických dveří na míru a jsme dodavatelem různých designových řešení, např. moderní masivní dveře, nadsvětlíky, boční světlíky, celoskleněné dveře, prosklené stěny a jiné designové dveře. Samozřejmostí je zajištění kompletního profesionálního servisu, od poradenství a odborného zaměření přes dopravu až po certifikovanou montáž.

Zobrazit celý popis


  
Jak se tam dostanu?
 

KONTAKTUJTE PRODEJNU: Praha 6 - SEPOS CENTRUM

 
(údaje označené * jsou povinné)

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spol. s r.o. jakožto správci pro účely zpracování nezávazné poptávky nebo dotazu skrze formulář "napište nám". Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.
POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

×