Napište nám

POPTÁVKA

Plzeň

Síť prodejen SEPOS

Adresa:

Bendova 38
301 00 Plzeň

Parkování: u prodejny

Nejbližší zastávky:
Jižní Předměstí - spoj č. 15, 16, 18

Otevírací doba:

po: 8:00 - 17:00    
út: 8:00 - 17:00    
st: 8:00 - 17:00    
čt: 8:00 - 17:00    
pá: 8:00 - 17:00    
so: 8:00 - 11:00    Výdej zboží: Po - Pá

Po dohodě je možné sjednat návštěvu i mimo otevírací dobu.

Virtuální prohlídka

Fotogalerie

Na Vaši návštěvu se těší:

Veronika Šťastná, vedoucí prodejny 724 036 794  
Veronika Matějčková 702 237 849  
Lucie Horníčková 727 969 766  

Od května 2019 sídlíme na ulici Bendova, kde vám rádi pomůžeme s výběrem správných dveří pro váš interiér. Nabídneme vám zde široký sortiment interiérových i vchodových dveří, včetně obložkových zárubní a kování. Naším cílem je spokojený zákazník, proto vám nabízíme nezávazné zpracování cenové nabídky. Zaměření před montáží je samozřejmostí a naši kvalifikovaní montážní pracovníci vám zaručí rychlou a bezchybně odvedenou práci. Těšíme se na Vaši návštěvu. 

Od května 2019 sídlíme na ulici Bendova, kde vám rádi pomůžeme s výběrem správných dveří pro váš interiér.
Nabídneme vám zde široký sortiment interiérových i vchodových dveří, včetně obložkových zárubní a kování. Naším cílem je spokojený zákazník, proto vám nabízíme nezávazné zpracování cenové nabídky. Zaměření před montáží je samozřejmostí a naši kvalifikovaní montážní pracovníci vám zaručí rychlou a bezchybně odvedenou práci. Těšíme se na Vaši návštěvu. 

Zobrazit celý popis


  
Jak se tam dostanu?
 

KONTAKTUJTE PRODEJNU: Plzeň

 
(údaje označené * jsou povinné)

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spol. s r.o. jakožto správci pro účely zpracování nezávazné poptávky nebo dotazu skrze formulář "napište nám". Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.
POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

×