Napište nám

POPTÁVKA

Olomouc

Síť prodejen SEPOS

Vážení zákazníci, upozorňujeme na dočasné pozastavení sobotního prodeje (technické důvody). Děkujeme za pochopení.

  

Adresa:

Holická 571
Hodolany
779 00 Olomouc

Parkování: u prodejny

Nejbližší zastávky:
Nový svět - spoj č. 13
Zora - spoj č. 13

Otevírací doba:

po: 8:00 - 17:00
út: 8:00 - 17:00
st: 8:00 - 17:00
čt: 8:00 - 17:00
pá: 8:00 - 17:00
   
   
VÝDEJ ZBOŽÍ
z technických důvodů
do odvolání zkrácený:
 
út, st 8:00 - 16:30
   
Po dohodě je možné sjednat návštěvu i mimo otevírací dobu.

Fotogalerie

Na Vaši návštěvu se těší:

Erik Kostrej, vedoucí prodejny 601 593 033  
Irena Bradáčová 727 938 226  
  602 677 594  
Ing. Marián Choma    

Prostorný showroom v Olomouci na ulici Holická disponuje více než 60 vystavenými vzorky dveří, zárubní a kování. Naleznete zde  interiérové dveře v různých povrchových úpravách (foliované, laminované, dýhované, lakované i celoskleněné) i provedeních (otočné, bezfalcové, reverzní, posuvné), vchodové dveře nebo speciální dveře (protipožární, bezpečnostní). V případě potřeby dodání dveří na míru doporučujeme využít možností naší atypické výroby. Zákazníkům rovněž poskytujeme kompletní servis, a to od zpracování cenové nabídky a zaměření stavebních otvorů až po následnou montáž. Těšíme…

Prostorný showroom v Olomouci na ulici Holická disponuje více než 60 vystavenými vzorky dveří, zárubní a kování. Naleznete zde interiérové dveře v různých povrchových úpravách (foliované, laminované, dýhované, lakované i celoskleněné) i provedeních (otočné, bezfalcové, reverzní, posuvné), vchodové dveře nebo speciální dveře (protipožární, bezpečnostní). V případě potřeby dodání dveří na míru doporučujeme využít možností naší atypické výroby. Zákazníkům rovněž poskytujeme kompletní servis, a to od zpracování cenové nabídky a zaměření stavebních otvorů až po následnou montáž. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Zobrazit celý popis


  
Jak se tam dostanu?
 

KONTAKTUJTE PRODEJNU: Olomouc

 
(údaje označené * jsou povinné)

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spol. s r.o. jakožto správci pro účely zpracování nezávazné poptávky nebo dotazu skrze formulář "napište nám". Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.
POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

×