Napište nám

POPTÁVKA

Jihlava

Síť prodejen SEPOS

Adresa:

Chlumova 8
586 01
Jihlava

Parkování:
podél ul. Chlumova
parkoviště Billa, třída Legionářů

Nejbližší zastávky:
Chlumova - spoj č. A, E, F
Fritzova - spoj č. 41

Otevírací doba:

po: 7:00 - 17:00
út: 7:00 - 17:00
st: 7:00 - 17:00
čt: 7:00 - 17:00
pá: 7:00 - 17:00
so: 8:00 - 11:30


Po dohodě je možné sjednat návštěvu i mimo otevírací dobu.

Virtuální prohlídka

Fotogalerie

Na Vaši návštěvu se těší:

Veronika Šťastná, vedoucí prodejny 724 036 794  
Jana Kamanová  722 977 783  
Šárka Šťastná    

Moderní vzorkovna poblíž centra Jihlavy s více než 50 vystavenými vzorky dveří, zárubní a kování. V našem širokém sortimentu naleznete jak klasická provedení interiérových dveří, tak i nevšední řešení, vše od předních evropských výrobců. Můžete si prohlédnout jak otočné dveře v bezfalcovém či reverzním provedení, tak posuvné dveře na zeď či do pouzdra, vzorky celoskleněných dveří či designové dveře SLIM. Poskytujeme kompletní služby - zajistíme Vaši zakázku od A po Z. Odborné poradenství, zaměření, zpracování cenové nabídky a dodání zboží včetně montáže. Přijďte se přesvědčit, těšíme…

Moderní vzorkovna poblíž centra Jihlavy s více než 50 vystavenými vzorky dveří, zárubní a kování. V našem širokém sortimentu naleznete jak klasická provedení interiérových dveří, tak i nevšední řešení, vše od předních evropských výrobců. Můžete si prohlédnout jak otočné dveře v bezfalcovém či reverzním provedení, tak posuvné dveře na zeď či do pouzdra, vzorky celoskleněných dveří či designové dveře SLIM. Poskytujeme kompletní služby - zajistíme Vaši zakázku od A po Z. Odborné poradenství, zaměření, zpracování cenové nabídky a dodání zboží včetně montáže. Přijďte se přesvědčit, těšíme se na Vás.

Zobrazit celý popis


  
Jak se tam dostanu?
 

KONTAKTUJTE PRODEJNU: Jihlava

 
(údaje označené * jsou povinné)

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spol. s r.o. jakožto správci pro účely zpracování nezávazné poptávky nebo dotazu skrze formulář "napište nám". Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.
POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

×