Napište nám

POPTÁVKA

Jihlava

Síť prodejen SEPOS

Provozní doba během vánočních svátků a na konci roku 2022: od 27. 12. do 31. 12. bude prodejna uzavřena. Děkujeme za pochopení.

  

Adresa:

Chlumova 8
586 01
Jihlava

Otevírací doba:

po: 7:00 - 17:00
út: 7:00 - 17:00
st: 7:00 - 17:00
čt: 7:00 - 17:00
pá: 7:00 - 17:00
so: 8:00 - 11:30


Po dohodě je možné sjednat návštěvu i mimo otevírací dobu.

Virtuální prohlídka

Fotogalerie

Na Vaši návštěvu se těší:

Veronika Šťastná, vedoucí prodejny 724 036 794  
Marek Kratochvíl 607 028 538  
Petra Gregorová 607 028 538  

Jihlavská vzorková prodejna se nachází v Chlumově ulici pod Billou. V létě 2012 podstoupil interiér i vstup do prodejny významnou rekonstrukcí. Nově zmodernizované prostory tak nabízejí více místa pro vystavené vzorky a komfort pro naše zákazníky. Nabízíme zde velký sortiment dveří (například interiérové dveře a vchodové dveře) a zárubní nejen od firmy Masonite, ale také od dalších předních výrobců. Jsme schopni zajistit Vaši zakázku od A až po Z. To znamená od cenové nabídky, odborného poradenství, zaměření přes úpravy dveří až po montáž. U nás si také můžete vybrat z velké nabídky…

Jihlavská vzorková prodejna se nachází v Chlumově ulici pod Billou. V létě 2012 podstoupil interiér i vstup do prodejny významnou rekonstrukcí. Nově zmodernizované prostory tak nabízejí více místa pro vystavené vzorky a komfort pro naše zákazníky. Nabízíme zde velký sortiment dveří (například interiérové dveře a vchodové dveře) a zárubní nejen od firmy Masonite, ale také od dalších předních výrobců. Jsme schopni zajistit Vaši zakázku od A až po Z. To znamená od cenové nabídky, odborného poradenství, zaměření přes úpravy dveří až po montáž. U nás si také můžete vybrat z velké nabídky dveřního kování od různých dodavatelů. Naším cílem je vždy spokojený zákazník.

Zobrazit celý popis


  
Jak se tam dostanu?
 

KONTAKTUJTE PRODEJNU: Jihlava

 
(údaje označené * jsou povinné)

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spol. s r.o. jakožto správci pro účely zpracování nezávazné poptávky nebo dotazu skrze formulář "napište nám". Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.
POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

×