Napište nám

POPTÁVKA

Brno

Síť prodejen SEPOS

Upozorňujeme, že od 24.6. sídlíme na nové adrese v CTP Ponávka, kde budeme do odvolání fungovat v omezeném režimu (výdej zboží, technické konzultace). Pro výběr zboží doporučujeme navštívit prodejnu na ul. Vídeňská.

  

Adresa:

CTP PONÁVKA
Box B4, jednotka 6
Škrobárenská 484/8
617 00 Brno

Parkování: u prodejny

Nejbližší zastávky:
Hladíkova, Škrobárenská - spoj č. 67 (odjezd z Hlavního nádraží – u viaduktu)

Otevírací doba:

po: 7:30 - 16:00
út: 7:30 - 16:00
st: 7:30 - 16:00
čt: 7:30 - 16:00
pá: 7:30 - 16:00


Po dohodě je možné sjednat návštěvu i mimo běžnou otevírací dobu

PROVOZNÍ DOBA výdeje zboží:

po - pá:         7:30 - 16:00

Na Vaši návštěvu se těší:

Kateřina Stehlíková, vedoucí prodejny 728 375 732 
Jana Sičová 724 900 588  
Ondřej Šmídek 724 153 253 

Rádi vás přivítáme v moderním prostředí naší vzorkovny. Zabýváme se prodejem interiérových dveří, vchodových dveří a zárubní od předních českých výrobců . Klientům poskytujeme odborné poradenství na vzorkovně i na stavbě, zaměření, zpracování cenové nabídky, dodávku zboží včetně montáže. Vybrané typy dveří je možné odebrat okamžitě z našeho skladu. Předností prodejny je umístění v centru města se zajištěným parkováním.

Rádi vás přivítáme v moderním prostředí naší vzorkovny. Zabýváme se prodejem interiérových dveří, vchodových dveří a zárubní od předních českých výrobců. Klientům poskytujeme odborné poradenství na vzorkovně i na stavbě, zaměření, zpracování cenové nabídky, dodávku zboží včetně montáže. Vybrané typy dveří je možné odebrat okamžitě z našeho skladu. Předností prodejny je umístění v centru města se zajištěným parkováním.

Zobrazit celý popis


  
Jak se tam dostanu?
 

KONTAKTUJTE PRODEJNU: Brno

 
(údaje označené * jsou povinné)

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spol. s r.o. jakožto správci pro účely zpracování nezávazné poptávky nebo dotazu skrze formulář "napište nám". Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.
POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

×