Napište nám

POPTÁVKA

Údržbář - skladník SEPOS Praha 6, Ruzyně

Hledáme šikovného člověka - zdatného všeuměla (ne brouka Pytlíka, ale Ferdu mravence) na kombinovanou pozici údržbáře a skladníka.

 

CO VÁS ČEKÁ

- Budete mít na starost celý náš objekt ORIONu (údržba chodníku, sekání trávy, kontrola vzduchotechniky, plynové kotelny, protipožárních zařízení, drobné instalatérské práce, výměny žárovek, příjem zboží - dveří, zárubní a kování a jejich naskladnění nebo výdej a rozvoz zákazníkovi.

 

jsme připraveni vám nabídnout

- zaměstnání se zázemím stabilní a solventní české společnosti na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce,

- pružnou pracovní dobu (prodejna otevřena v pracovní dny od 7:30 do 18:00, v sobotu od 9:00 do 18:00),

- udržování získaných odborností,

- jednosměnný provoz (40 hodin týdně),

příjemné moderní pracovní prostředí a vstřícné kolegy,

-  k 15. dni v měsíci Vám na Váš účet připíšeme zajímavou mzdu (fix + prémie).

 

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

- upřednostníme zkušenosti z obdobné pozice, pro rychlejší adaptaci,

- dokončené SŠ nebo VŠ vzdělání (nejlépe obchodní nebo stavební),

- spolehlivost a důslednost,

- výborné komunikační schopnosti, aktivní používání PC (MS Windows, MS Office),

- časovou flexibilitu,

- týmový hráč,

- platný řidičský průkaz pro skupinu B (jízda s firemní dodávkou),

- průkaz obsluhy motorových vozíků výhodou (skupiny F,W1),

- trestní bezúhonnost doloženou aktuálním výpisem z trestního rejstříku (budete mít hmotnou odpovědnost za svěřené věci).

 

Zaujalo vás toto místo? Odpovězte nám na kariera@sepos.cz, nebo pomocí kontaktního formuláře

Máte zájem o tuto pozici?

Osobní údaje
Průvodní dopis, komentář
 

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spols r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.
POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

 

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná!

×