Napište nám

POPTÁVKA

Předák linky - výroba dveří a zárubní - centrála Jihlava

Dynamicky se vyvíjíme a nabízíme VÁM dlouhodobé pracovní uplatnění na pracovišti v Jihlavě, Rantířovská 100 - centrální pobočka SEPOS, z důvodu rozšiřování týmu.

Jste precizní a náročný ve všem co děláte?

Potřebujete vidět smysluplný výsledek své práce?

Potom se těšíme právě na Vás.

co vás čeká?

- vedení dřevoobráběcích strojů,

co byste měli mít?

- přirozenou autoritu,

- schopnost motivovat kolegy,

- výborné komunikační dovednosti,

- dobrou fyzickou zdatnost a chuť pracovat.

Výhodnou bude, pokud budete mít

- strojní vzdělání,

- zkušenost se zajištěním provozu výrobní linky (s dřevoobráběcími stroji vítána),

- zkušenost s řízením pracovního kolektivu,

jsme připraveni vám nabídnout

- zaměstnání se zázemím stabilní české rodinné společnosti na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce s možným nástupem ihned po absolvování vstupní lékařské prohlídky nebo dle dohody,

- možnost dalšího kariérního růstu,

intenzivní zaškolení a další vzdělávání,

- jednosměnný provoz zajišťovaný v pracovní dny Po-Pá (ranní 6:00-14:30), volné víkendy a svátky,

- moderní pracovní prostředí a vstřícné kolegy,

- k 15. dni v měsíci Vám na Váš účet připíšeme zajímavou mzdu dle Vašeho výkonu v úkole.