Napište nám

POPTÁVKA

Obsluha CNC - centrála Jihlava

Dynamicky se vyvíjíme a nabízíme VÁM dlouhodobé pracovní uplatnění na pracovišti v Jihlavě, Rantířovská 100 - centrální pobočka SEPOS, z důvodu rozšiřování týmu.

Jste precizní a náročný ve všem co děláte?

Potřebujete vidět smysluplný výsledek své práce?

Potom se těšíme právě na Vás.

co vás čeká

• obsluha moderního dřevoobráběcího CNC stroje.

co byste měli mít

• manuální zručnost,

• dobrou fyzickou zdatnost,

• chuť pracovat.

Výhodnou bude, pokud budete mít

• strojní vzdělání,

• zkušenosti s dřevoobráběcími stroji vítány.

jsme připraveni vám nabídnout

• zaměstnání se zázemím stabilní české rodinné společnosti na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce s možným nástupem ihned po absolvování vstupní lékařské prohlídky nebo dle dohody,

• možnost dalšího kariérního růstu,

• intenzivní zaškolení a další vzdělávání,

• dvousměnný provoz zajišťovaný v pracovní dny Po-Pá (ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00), volné víkendy,

• moderní pracovní prostředí a vstřícné kolegy,

• k 15. dni v měsíci Vám na Váš účet připíšeme zajímavou mzdu dle Vašeho výkonu v úkole.