Napište nám

POPTÁVKA

Obchodní referent - SEPOS Jihlava (HPP)

Dynamicky se vyvíjíme a nabízíme vám dlouhodobé pracovní uplatnění na pracovišti v naší centrále v Jihlavě z důvodu rozšiřování týmu.

jaký může být váš typický den

telefonní, e-mailová a osobní komunikace se zákazníky a dodavateli,

zpracování agendy dodavatelů dveřních artiklů.

 

 

jsme připraveni vám nabídnout

zaměstnání se zázemím stabilní společnosti na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce,

zaručený profesní růst, možnost dalšího kariérního růstu,

intenzivní zaškolení a další vzdělávání,

jednosměnný provoz v kanceláři (Po-Pá 7:00-15:30),

závodní stravování/stravenky v hodnotě 80 Kč

k 15. dni v měsíci Vám na Váš účet připíšeme zajímavou mzdu.

 

Požadavky máme přiměřené a splnitelné

upřednostníme zkušenosti z obdobné pozice, pro rychlejší adaptaci, ale jsme připraveni vyškolit i šikovnou absolventku/šikovného absolventa,

spolehlivost a důslednost jsou nutné,

odolnost vůči stresu,

výborné komunikační schopnosti,

znalost AJ výhodou,

týmový hráč,

schopnost orientace v technické dokumentaci.

Zaujalo vás toto místo? Odpovězte nám na kariera@sepos.cz, nebo pomocí kontaktního formuláře

Máte zájem o tuto pozici?

Osobní údaje
Průvodní dopis, komentář
 

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spols r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.
POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

 

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná!

×