Napište nám

POPTÁVKA

Manipulační dělník ve výrobě dveří - Tučapy (HPP)

Dynamicky se vyvíjíme a nabízíme Vám dlouhodobé pracovní uplatnění na našem pracovišti SEPOS v Tučapech 50, okres Vyškov, z důvodu rozšiřování týmu.

Máte chuť něčeho dosáhnout a také pozitivní přístup nejen k práci, ale i k životu?

Jste precizní a náročná/náročný ve všem co děláte?

Jste spolehlivý pracovník?

Potom se těšíme právě na Vás.

 

co vás čeká

 • truhlářské práce při výrobě dveří
 • ruční vkládání dveří nebo jejich částí do výrobních strojů a odebírání
 • obsluha dřevoobráběcích strojů

 

co byste měli mít

 • manuální zručnost
 • dobrou fyzickou zdatnost
 • chuť pracovat


Výhodou bude, pokud budete mít

 • zkušenost v dřevovýrobě vítána

 

jsme připraveni vám Nabídnout

 • zaměstnání se zázemím stabilní české rodinné společnosti na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce s možným nástupem ihned po absolvování vstupní lékařské prohlídky nebo dle dohody
 • jednosměnný provoz zajišťovaný v pracovní dny po-pá (ranní 6:00-14:30) volné víkendy a svátky
 • vstřícné kolegy
 • k 15. dni v měsíci Vám na Váš účet připíšeme mzdu 20 - 23 tis. (dle Vašeho výkonu v úkole)Zaujalo vás toto místo? Odpovězte nám na kariera@sepos.cz, nebo pomocí kontaktního formuláře

Máte zájem o tuto pozici?

Osobní údaje
Průvodní dopis, komentář
 

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spols r.o. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.
POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

 

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná!

×