Napište nám

POPTÁVKA

Brno - OC Futurum

Adresa:

OC FUTURUM - 1. patro
Vídeňská 100
619 00 Brno

Otevírací doba:

po: 9:00 - 20:00
út: 9:00 - 20:00
st: 9:00 - 20:00
čt: 9:00 - 20:00
pá: 9:00 - 20:00
so: 9:00 - 20:00
ne: 9:00 - 20:00
   

Fotogalerie

Na Vaši návštěvu se těší:

Šárka Čermáková
Ing. Lenka Kamarýtová 

Navštivte náš showroom v OC FUTURUM. Najdete nás v prvním patře, kde na ploše 70 metrů čtverečních představujeme nejen stálý sortiment interiérových dveří, vchodových dveří a zárubní, ale také nová moderní řešení jako například celoskleněné dveře, dveře z vysokotlakého laminátu, posuvné systémy a mnoho dalšího. Těšíme se na Vás! Expedici zboží zajišťuje vzorková prodejna v Brně na ulici Křenová 19.    


Navštivte náš showroom v OC FUTURUM. Najdete nás v prvním patře, kde na ploše 70 metrů čtverečních představujeme nejen stálý sortiment interiérových dveří, vchodových dveří a zárubní, ale také nová moderní řešení jako například celoskleněné dveře, dveře z vysokotlakého laminátu, posuvné systémy a mnoho dalšího. Těšíme se na Vás!

Expedici zboží zajišťuje vzorková prodejna v Brně na ulici Křenová 19.

 

 

Zobrazit celý popis


  
Jak se tam dostanu?
 

KONTAKTUJTE PRODEJNU: Brno - OC Futurum

 
(údaje označené * jsou povinné)

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Uděluji souhlas se zpracováním svých osobních údajů společnosti SEPOS, spol. s r.o. jakožto správci pro účely zpracování nezávazné poptávky nebo dotazu skrze formulář "napište nám". Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn/a s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost SEPOS, spol. s r.o., IČ: 155 28 855, se sídlem Rantířovská 583/100, 586 01 Jihlava, prostřednictvím svých elektronických systémů.
POUČENÍ:
Jsem informován/a o tom, že mám právo na informaci, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat e-mailem nebo dopisem na aktuálních kontaktech zveřejněných na webových stránkách www.sepos.cz. Společnost SEPOS, spol. s r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v České republice v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

×