Napište nám

POPTÁVKA

Chcete být in a zároveň kladete důraz na kvalitu?

Představujeme vám revoluční, které na rozdíl od běžných lakovaných dveří svoji krásu neztrácejí!


CHARAKTERISTIKA EBC DVEŘÍ
EBC technologie (Electron Beam Curing)
 je speciální technologie vytvrzování laku pomocí elektronového paprsku a polymerizací hmot na bázi akrylátu. Oproti jiným typům lakování dochází ke 100% vytvrzení laku. Díky tomu si dveře zachovávají dokonalý vzhled po celou dobu dlouhé životnosti. Díky povrchové úpravě dveří bílým lakem (EBC White Lion) je výsledný vzhled saténově bílý bez pórů a textury. 

KOLEKCE EBC DVEŘE

Všechny nabízené modely z kolekce EBC dveře jsou vhodné do bytových prostor i do kanceláří. Vybírat můžete z klasických plných dveří a dvou atraktivních modelů prosklených dveří (EBC Vertika sklo a EBC dominant sklo). K EBC dveřím dodáváme také obložkové zárubně, které jsou opatřeny odolnou barevně odpovídající polypropylenovou folií v dekoru bílá lion. 

 6 DŮVODŮ PROČ ZVOLIT BÍLÉ LAKOVANÉ EBC DVEŘE

1. Jsou odolné proti poškrábání tupými předměty

Dveřní křídlo s lakovanou úpravou EBC je opatřeno 4 vrstvami vodou ředitelných akrylátových laků. Díky vytvrzování laku pomocí elektronového paprsku dojde k jeho 100% vytvrzení. Dveře s povrchovou úpravou EBC proto při běžném používání nepoškrábete tupými předměty, jako jsou například klíče nebo prstýnek.

2 Vyznačují se dlouhou životností a barevnou stálostí povrchu

Špatná barevná stálost a vybledávání běžných lakovaných dveří si vyžadují jejich časté přetírání novými vrstvami laku. EBC technologie vytvrzování laku kromě neobyčejné mechanické odonolnosti dveří rovněž zaručuje jejich barevnou stálost a odolnost proti zežloutnutí. EBC dveře proto zůstanou saténově bílé po celou dobu jejich životnosti.

3 Viditelné hrany dveří jsou opatřeny proti efektu tmavého spoje

Častou slabinou bílých dveří bývají viditelné tmavé spoje hran, které paradoxně ruší hlavní výhody bílých dveří, luxusní vzhled a jednoduché čisté linie. Viditelné hrany EBC dveří jsou opatřeny polypropylenovou folií (bílá lion) a spoj na hraně je dokonale krytý vrchním nátěrem tak, aby se předešlo nežádoucím tmavým spojům.

4. Velmi snadno se udržují

K tomu, aby si EBC dveře zachovaly svůj vzhled, stačí jejich velmi snadná údržba. Běžná znečištění, kam patří i stopy fixy, se lehce odstraní setřením.

5. Garantujeme prodlouženou záruku na povrch dveří

Kvalitou povrchu EBC dveří jsme si natolik jistí, že na něj poskytujeme záruku 5 let. Při údržbě dveří je třeba dodržet pravidla, která jsou obsažená v dokumentu Užívání a údržba EBC dveří.

6. Jsou šetrné k životnímu prostředí

EBC dveře jsou ekologický produkt, který je šetrný k životnímu prostředí. Při procesu lakování nejsou používána rozpouštědla ani jiné chemikálie, pouze vodou ředitelné barvy. Certifikáty FSC a PEFC zákazníkovi zaručují, že dřevo či použitý polotovar ze dřeva pochází z šetrně obhospodařovaného lesa.

V kolekci  najdete:

Dveře EBC plné
přejdi na detail produktu

EBC Vertika sklo
přejdi na detail produktu 

EBC Dominant sklo
přejdi na detail produktu

Zárubeň pro dveře EBC
přejdi na detail produktu

Podrobnější specifikaci dveří zahrnující ceny, výplň, rozměry a možné úpravy dveří naleznete na detailu produktu EBC DVEŘE nebo v katalogovém listu

×